2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
والا تو اون تاپیک هکمه انگار رشم داشتن برام شوال شده بود

ما که رسم داریم داماد میره خونه پدر زن می مونه. ولی زن داداش من همش خونه مامانم بود .حالا بینش یه سری هم خونه خودشون میزد. مدام هم در حال دعوا و اشتی بودن.مامانم از دستشون کلافه بود

ما که رسم داریم داماد میره خونه پدر زن می مونه. ولی زن داداش من همش خونه مامانم بود .حالا بینش یه سر ...

ما بدبختی نه میزارن شب بمونه نه ما شب بریم بمونیم کلا برنامه ها تا ساعت 11 

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم

ما تا روز عروسي عقد نميكنيم

بابام اعتقاد داره اگر داماد شرايط عروسي نداره يعني شرايط عقد هم نداره

ميگه نميتونم دخترم تو خونم باشه اما اجازش دست همسرش باشه 

نامزد باشه اونا بايد دنبالش بدوان ناز بكشن

چرا نبايد بهت دست بزنه؟؟؟

ما رسممون اینه دیگه دوران عقد هیچ رابطه ای نداریم .دست زدن یه مثال بود ولی پیش هم خوابیدن و نداریم به هیچ وجه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

ما رسم نداریم . ولی روزی که عقد بستیم خانواده شوهرم رفتن شهر خودشون. بابام فقط به تعارف الکی زد همسرم موند . بعد رفت طبقه بالا خوابید. منم برای اینکه خیلی جلو خانوادم روم نمیشد پیشش باشم و ازطرفی دلم نمیومد تنهاش بذارم همش تا صبح بین طبقات در رفت و امد بودم. . مامانم میگفت حیرونی به کار خودت . خب بگیر یه جا بخواب دیگه ☺

2706