2703
2553

من مجردم ولی راحت نیستم بمونم خونه والدینمون. بحث شرم هم نیس.. خودم خوشم نمیاد ممکنه بخوایم شیطنت کنیم صدامون بالا بره... حالا یه عده هم بیان چشم و ابرو بیان که زشته و فلانه.. حوصله شنیدن حرف مفت ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رشم نداريم عژيژم، ولي اژ نژر شرعي و قانوني اشكالي نداره، اما در عرف مردم جا نيفتاده قربونت

والا تو اون تاپیک هکمه انگار رشم داشتن برام شوال شده بود

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2720

ما رسم خاصی نداشتیم خونه هامونم یه جا بود یه شب اون میومد خونه ی ما یه شب میرفتیم خونه ی خودمون فرقی نداشت

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2714

اره من میرم میمونم همیشه

خونه هامونم زیاد دور نیست ولی بااین حال میمونم

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
نه ما رسم نداشتیم ولی فردا شبش اومد خونمون خوابید☺☺

خب بعدش چی شد😆😆😆😆😆

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
ن عزیزم اونوقت ک اون شب میشه شب آخر زندگیم😰😰😰😰 بابا جونمم قیمه قیمه ام میکنه

منم دقیقا همین فکرو دارم

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
داماد خونمون میخابه😂 یه لحظه فک کردم نوشتین شما عقد کردین شپش میگیرین😁

😂😂😂😂😂😂  ن هاری گرفتیم

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
2706