2737
2734

من مجردم ولی راحت نیستم بمونم خونه والدینمون. بحث شرم هم نیس.. خودم خوشم نمیاد ممکنه بخوایم شیطنت کنیم صدامون بالا بره... حالا یه عده هم بیان چشم و ابرو بیان که زشته و فلانه.. حوصله شنیدن حرف مفت ندارم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رشم نداريم عژيژم، ولي اژ نژر شرعي و قانوني اشكالي نداره، اما در عرف مردم جا نيفتاده قربونت

والا تو اون تاپیک هکمه انگار رشم داشتن برام شوال شده بود

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2728

ما رسم خاصی نداشتیم خونه هامونم یه جا بود یه شب اون میومد خونه ی ما یه شب میرفتیم خونه ی خودمون فرقی نداشت

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
2738

اره من میرم میمونم همیشه

خونه هامونم زیاد دور نیست ولی بااین حال میمونم

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....
نه ما رسم نداشتیم ولی فردا شبش اومد خونمون خوابید☺☺

خب بعدش چی شد😆😆😆😆😆

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
ن عزیزم اونوقت ک اون شب میشه شب آخر زندگیم😰😰😰😰 بابا جونمم قیمه قیمه ام میکنه

منم دقیقا همین فکرو دارم

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
داماد خونمون میخابه😂 یه لحظه فک کردم نوشتین شما عقد کردین شپش میگیرین😁

😂😂😂😂😂😂  ن هاری گرفتیم

من ، معـــــــــلم هستم زندگی پشت نگاهم جاریست سرزمین کلمات تحت فرمان منست قصر پنهان منست قاصدک های لبانم هرروز سبزه ی نام خدا را به جهان می بخشد من معلم هستم هر شب از آینه ها می پرسم به کدامین شیوه ؟ وسعت یاد خدا را بکشانم به کلاس ؟ بچه ها را ببرم تا لب دریاچه ی عشق ؟ غرق دریای تفکر بکنم ؟ من معلم هستم درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است من معــــــــــــــلم هستم💐💐💐
2706