1464
1411

ما که شب سوم با هم بودیم

اگر توهین کنی برات گزارش میزنم، کسی هم که قصد کل کل بیخودی داشته باشه بیشتر از 2 مرتبه جواب ریپلای ش رو نمیدم 😄این است رمز آرامش در سرزمین عجایب، نی نی سایت....... دخترم تو یه نسخه کوچیک از منو باباتی میدونم نهایتا ماه دیگه میای تو دل مامان، خدایا ممنون بخاطر مهربونی بی نهایتت، شُکر😍

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

نه.تا روز عروسی حق نداره بهم دست بزنه چه برسه به اینکه بریم خونش

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

همون شب نه نداشتیم تاحالا

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
1444

نه ما رسم نداشتیم

ولی فردا شبش اومد خونمون خوابید☺☺

خدایا دیگه خسته شدم،خودت کمکم کن تا منم طعم مادر شدنو بچششم و این انتظار لعنتی تموم بشه😔       دوستای گلم لطفا واسه اینکه دامن منو همه منتظرا سبز بشه یه صلوات بفرسین😘🙏
1476

من مجردم ولی راحت نیستم بمونم خونه والدینمون. بحث شرم هم نیس.. خودم خوشم نمیاد ممکنه بخوایم شیطنت کنیم صدامون بالا بره... حالا یه عده هم بیان چشم و ابرو بیان که زشته و فلانه.. حوصله شنیدن حرف مفت ندارم

رشم نداريم عژيژم، ولي اژ نژر شرعي و قانوني اشكالي نداره، اما در عرف مردم جا نيفتاده قربونت

والا تو اون تاپیک هکمه انگار رشم داشتن برام شوال شده بود

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
1331