2410
2553
عنوان

بهترین کانسیلر و کرم پودر ❤ بیاین میخوام بهتون معرفی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 4899 بازدید | 131 پست
نحوه استفاده از کانسیلرچجوریه

به مقدار کم بزن زیر چشمت زیاد نزنیا 

و اینکه بچه اا کانسیلر باید زیر چشم زده بشه من یکیو میشناختم کل زیر چشمشو کانسیلر میزد تا نوک دماغشم میاورد😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ضد افتاب کرم مودری استفاده نکن پوستت داغون میشه و حکم کرم پودرو داره ولی من چن بار ضدافتاب رنگی مای ...

نه عزیزم، پزشکا هم میگن پودری با ضد افتاب ساده فرقی ندارن. من از خیلی پزشک پرسیدم. درسته ضد افتاب ساده بهتره ولی اگه قرار باشه بعدش کرم پودر زده شه, ضدافتاب رنگی بهتره

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...
2456
کرم پودر نارس فوووووق العادس،خیلی هم گرونه!!! ولی اگه کسی قیمت واسش مهم نیست نارس استفاده کنه بنظرم ...

چنده قیمتش عزیزم??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2714
بچه ها هدی بیوتی اصله لوازم هاش ؟چرا همه تون گفتید خوبه؟از چه نظر خوبه/

بله اصله ولی به شدت گرونه از نمایندگی های خارجش باید سفارش بدی ولی چون ایران فیک هم پیدا میشه 

کرم پودر هدی بیوتی و کانسیلر و رژگونه و سایه هدی بیوتی و رژلب ..من عاشق هایلایتر فرابیوتی هستم با پو ...

هایلایتر

پودر فیکس چیه؟😂

من زیاداهل ارایش نیستم اما میخوام تومهمونیا ارایشم اصولی باشه🤪

2706