2726

دوساعت نشستم زار زدم واسه تاپیک قبلیم انقد بعد حدف زدین 😒 حالا بیخیال بریم سر اصل مطلب😎

یکی از بهترین کانسیلر ها که دوست منم زیاد استفاده میکنه کانسیلر فیت می میبلین هستش که شاید باورتون نشه بار دهمشه خرید 😑😀 

که حدود 100 هزار تومنه 

بهترین کرم پودر هم کرم پودر هدی بیوتیه که بیش از حد گرونه 😣😣 

کرم پودر قیمت مناسب که خودمم استفاده کردم دو سه و mix بوده که قیمتشون حدود 100 تومنه 

اگه خواستید بهترین مارک لوازم ارایشیای دیگه رو هم بدونید بهم بگین که بتونم کمکتون کنم ❤

به شرطی که اصل بخرید چون خیلی برند ها داخل ایران تقلبی دارن مخصوصا برای کانسیلر که زیر چشم استفاده میشه خیلی دقت کنید چون بعد ها میتونه باعث ایجاد خط و تیرگی زیر چشم بشه
برای اینکه با قیمت های مناسب و خوب اصلشو بخرید حتما یه سر به سایت ریحا بزنید من خودم بارها ازشون خرید کردم و ضمانت اصالت کالا دارن و خیالتونو راحت میکنن   
لینک کانسیلر های ریحا اینجاست 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ولی هدی بیوتی خیلی خوب کلا حوری بهشتی میشی با لوازم هاش😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706