1472
1411
عنوان

بهترین کانسیلر و کرم پودر ❤ بیاین میخوام بهتون معرفی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1287 بازدید | 130 پست

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

کرم پودر هدی بیوتی و کانسیلر و رژگونه و سایه هدی بیوتی و رژلب ..من عاشق هایلایتر فرابیوتی هستم با پو ...

هایلایتر

پودر فیکس چیه؟😂

من زیاداهل ارایش نیستم اما میخوام تومهمونیا ارایشم اصولی باشه🤪

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹
1475
كانتور خوبم معرفي كنيد و فرق كانسيلر و كانتورم لطفا بگيد

کانتور فرابیوتی 

کانسیلر تارت و فیت می میبلین 

کانتور روی گونه و کنار دماغ و دور پیشونی زده میشه توی تن سرچ ننید طریقه انجام کانتور میاره عزیزم ❤

شجاع و مهربون باش
هایلایتر پودر فیکس چیه؟😂 من زیاداهل ارایش نیستم اما میخوام تومهمونیا ارایشم اصولی باشه🤪

هایلایتر رو بالای رژگونه میزنن ک براق بشه 

پودر فیکس هم برای دوام ارایش میزنن که از اسپری فیکسم میتونید استفاده کنید ❤

شجاع و مهربون باش
هایلایتر رو بالای رژگونه میزنن ک براق بشه  پودر فیکس خم بدای دوام ارایش میزنن که از اسپری فیکس ...

کرم آبرسان خوب چی عزیزم؟برای پوست مختلط

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹
1432
هایلایتر رو بالای رژگونه میزنن ک براق بشه  پودر فیکس هم برای دوام ارایش میزنن که از اسپری فیکس ...

سلام عزيزم ب نظرت پوست چرب كرم ابرسان نياز داره؟

شروع رژيم١-٩-٩٧ وزن أوليه ٩٤،،، اكنون٦٥،،،، هدف ٦٠
ریمل رومنس عالییییییه🥰 باقی لوازم ها هم فقط مک ولی قیمت هاش😭😭😭

مک من استفاده کردم خوب نبود

اصلن به پوست من نیفتاد 

شاید خنده دار باشه ولی کرم پودر صد تومنی لورال خیلی مخملی تر از مک رو پوست من خوابید

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
کرم پودر هدی بیوتی و کانسیلر و رژگونه و سایه هدی بیوتی و رژلب ..من عاشق هایلایتر فرابیوتی هستم با پو ...

هایلایتر چیه؟؟ کسی اینجا ازپالت رژ استفاده میکنه؟

دلم برای شب های شهرم تنگ است    
1476
مک من استفاده کردم خوب نبود اصلن به پوست من نیفتاد  شاید خنده دار باشه ولی کرم پودر صد تومنی ...

پوستت چجوریه؟منم پوستم مختلطه یه کرم پودر میخوام که خوب بخوابه روپوستم وپوسته پوسته نکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزيزم ب نظرت پوست چرب كرم ابرسان نياز داره؟

چرب شنیدم ایوروشه خوبه ولی استفاده نکردم 

خواهر منم پوستش چربه ولی میزنه. الان اسم ابرسانش یادم نیست میپرسم میگم بهت ❤

شجاع و مهربون باش
1450