1818
1823
عنوان

بهترین کانسیلر و کرم پودر ❤ بیاین میخوام بهتون معرفی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2092 بازدید | 130 پست

خانم های عزیز این فرصت از دست ندید

لیزر بدن فول بادی فقط 239 هزار تومن

کرم پودر هدی بیوتی و کانسیلر و رژگونه و سایه هدی بیوتی و رژلب ..من عاشق هایلایتر فرابیوتی هستم با پو ...

هایلایتر

پودر فیکس چیه؟😂

من زیاداهل ارایش نیستم اما میخوام تومهمونیا ارایشم اصولی باشه🤪

ز همه دست کشیدم که توباشی همه ام♥️باتوبودن؛ز همه دست کشیدن دارد💏       دوستای گلم تجربه زایمان سزارین بیحسی داشتم سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم😊 چون جو سایت برام مهمه تاپیکای جنسی/درخواست اقایون رو گزارش میزنم🙅🏻‍♀️
1825
كانتور خوبم معرفي كنيد و فرق كانسيلر و كانتورم لطفا بگيد

کانتور فرابیوتی 

کانسیلر تارت و فیت می میبلین 

کانتور روی گونه و کنار دماغ و دور پیشونی زده میشه توی تن سرچ ننید طریقه انجام کانتور میاره عزیزم ❤

هایلایتر پودر فیکس چیه؟😂 من زیاداهل ارایش نیستم اما میخوام تومهمونیا ارایشم اصولی باشه🤪

هایلایتر رو بالای رژگونه میزنن ک براق بشه 

پودر فیکس هم برای دوام ارایش میزنن که از اسپری فیکسم میتونید استفاده کنید ❤

هایلایتر رو بالای رژگونه میزنن ک براق بشه  پودر فیکس خم بدای دوام ارایش میزنن که از اسپری فیکس ...

کرم آبرسان خوب چی عزیزم؟برای پوست مختلط

ز همه دست کشیدم که توباشی همه ام♥️باتوبودن؛ز همه دست کشیدن دارد💏       دوستای گلم تجربه زایمان سزارین بیحسی داشتم سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم😊 چون جو سایت برام مهمه تاپیکای جنسی/درخواست اقایون رو گزارش میزنم🙅🏻‍♀️
1846
هایلایتر رو بالای رژگونه میزنن ک براق بشه  پودر فیکس هم برای دوام ارایش میزنن که از اسپری فیکس ...

سلام عزيزم ب نظرت پوست چرب كرم ابرسان نياز داره؟

وزن شروع:  ٩٤.    وزن فعلي. ٦٢.        وزن هدف. ٦٠.         وقد ١٦٥
ریمل رومنس عالییییییه🥰 باقی لوازم ها هم فقط مک ولی قیمت هاش😭😭😭

مک من استفاده کردم خوب نبود

اصلن به پوست من نیفتاد 

شاید خنده دار باشه ولی کرم پودر صد تومنی لورال خیلی مخملی تر از مک رو پوست من خوابید

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
کرم پودر هدی بیوتی و کانسیلر و رژگونه و سایه هدی بیوتی و رژلب ..من عاشق هایلایتر فرابیوتی هستم با پو ...

هایلایتر چیه؟؟ کسی اینجا ازپالت رژ استفاده میکنه؟

دلم برای شب های شهرم تنگ است    
1826
مک من استفاده کردم خوب نبود اصلن به پوست من نیفتاد  شاید خنده دار باشه ولی کرم پودر صد تومنی ...

پوستت چجوریه؟منم پوستم مختلطه یه کرم پودر میخوام که خوب بخوابه روپوستم وپوسته پوسته نکنه

سلام عزيزم ب نظرت پوست چرب كرم ابرسان نياز داره؟

چرب شنیدم ایوروشه خوبه ولی استفاده نکردم 

خواهر منم پوستش چربه ولی میزنه. الان اسم ابرسانش یادم نیست میپرسم میگم بهت ❤

چرب شنیدم ایوروشه خوبه ولی استفاده نکردم  خواهر منم پوستش چربه ولی میزنه. الان اسم ابرسانش یاد ...

دستت طلا گلم🌺🌺😁

وزن شروع:  ٩٤.    وزن فعلي. ٦٢.        وزن هدف. ٦٠.         وقد ١٦٥
1718