1422
1411
عنوان

بهترین کانسیلر و کرم پودر ❤ بیاین میخوام بهتون معرفی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1247 بازدید | 130 پست

تو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

کرم پودر هدی بیوتی و کانسیلر و رژگونه و سایه هدی بیوتی و رژلب ..من عاشق هایلایتر فرابیوتی هستم با پو ...

هایلایتر

پودر فیکس چیه؟😂

من زیاداهل ارایش نیستم اما میخوام تومهمونیا ارایشم اصولی باشه🤪

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1390
كانتور خوبم معرفي كنيد و فرق كانسيلر و كانتورم لطفا بگيد

کانتور فرابیوتی 

کانسیلر تارت و فیت می میبلین 

کانتور روی گونه و کنار دماغ و دور پیشونی زده میشه توی تن سرچ ننید طریقه انجام کانتور میاره عزیزم ❤

شجاع و مهربون باش
هایلایتر پودر فیکس چیه؟😂 من زیاداهل ارایش نیستم اما میخوام تومهمونیا ارایشم اصولی باشه🤪

هایلایتر رو بالای رژگونه میزنن ک براق بشه 

پودر فیکس هم برای دوام ارایش میزنن که از اسپری فیکسم میتونید استفاده کنید ❤

شجاع و مهربون باش
هایلایتر رو بالای رژگونه میزنن ک براق بشه  پودر فیکس خم بدای دوام ارایش میزنن که از اسپری فیکس ...

کرم آبرسان خوب چی عزیزم؟برای پوست مختلط

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سویل قشنگم؛مامان فدای اون قلب کوچولوت بشه،فدای اون وجود ریزت بشه.اگربدونی بااومدنت تودل مامان؛چه جونی ب مامان دادی؟فدای تپشای قلبت بشم،هرروزصدای قلبتومیشنوم تاوقتیکه بیای بغلم.عمره مامان؛ازالان دلم برات تنگ شده،کی میای بغلم؟کی میای بادستای کوچولوت دستاموبگیری؟کی بااون صدای قشنگت صدام میکنی؟کی میشه توبغلم خوابت ببره،بااینکه دستاموبادستای کوچولوت محکم گرفته باشی؟آخ مامان فدای اولین خندت،اولین قدمت،اولین مامان وباباگفتنت بشه.همه لحظه های زندگیموفدای یلحظه خندیدنت میکنم،زودبیاخونه گرم ازعشقمونوگرمترش کن،منوبابایی دلتنگتیم،توهدیه خدایی😍😍😍
1376
هایلایتر رو بالای رژگونه میزنن ک براق بشه  پودر فیکس هم برای دوام ارایش میزنن که از اسپری فیکس ...

سلام عزيزم ب نظرت پوست چرب كرم ابرسان نياز داره؟

شروع رژيم١-٩-٩٧ وزن أوليه ٩٤،،، اكنون٦٥،،،، هدف ٦٠
ریمل رومنس عالییییییه🥰 باقی لوازم ها هم فقط مک ولی قیمت هاش😭😭😭

مک من استفاده کردم خوب نبود

اصلن به پوست من نیفتاد 

شاید خنده دار باشه ولی کرم پودر صد تومنی لورال خیلی مخملی تر از مک رو پوست من خوابید

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
کرم پودر هدی بیوتی و کانسیلر و رژگونه و سایه هدی بیوتی و رژلب ..من عاشق هایلایتر فرابیوتی هستم با پو ...

هایلایتر چیه؟؟ کسی اینجا ازپالت رژ استفاده میکنه؟

دلم برای شب های شهرم تنگ است    
1396
مک من استفاده کردم خوب نبود اصلن به پوست من نیفتاد  شاید خنده دار باشه ولی کرم پودر صد تومنی ...

پوستت چجوریه؟منم پوستم مختلطه یه کرم پودر میخوام که خوب بخوابه روپوستم وپوسته پوسته نکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزيزم ب نظرت پوست چرب كرم ابرسان نياز داره؟

چرب شنیدم ایوروشه خوبه ولی استفاده نکردم 

خواهر منم پوستش چربه ولی میزنه. الان اسم ابرسانش یادم نیست میپرسم میگم بهت ❤

شجاع و مهربون باش
1339