1464
1411
عنوان

بهترین کانسیلر و کرم پودر ❤ بیاین میخوام بهتون معرفی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 130 پست

کسی فرق موس و کرم پودر نمیدونه چیه؟؟؟؟؟

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

ضد افتاب کرم مودری استفاده نکن پوستت داغون میشه و حکم کرم پودرو داره ولی من چن بار ضدافتاب رنگی مای ...

پس چیکار میکنین شما مثلابیرون میرید فقط ضدافتاب بی رنگ میزنید یا چی؟

میشه برای سلامتی یه مریض کوچولو یه صلوات بفرستین؟
1473
کالیستا؟ نشنیده بودم تا حالا خوبه حجم میده ؟دلبر میشم ؟🤩🤩🤩

اره یه برند ایرانی هست که من به شدت از ریملش راضیم 

ریملش ۴ کاره هست ضد اب حجم دهنده و بلند کننده منکه راضیم ولی موقع شستن باید با پاک کننده چشم قشنگ بشوری چون ضد اب هست

برای خوشبختی و عاقبت بخیری سارا👸صلوات میفرستین ؟؟؟به زمان بندی خدا برای رسیدن به خواسته هاتون ایمان داشته باشید🎀

خانومای خوش سلیقه،شما واسه مهمونی چجوری ارایش میکنین؟منظورم ازچیااستفاده میکنین؟کانسیلر وکرم پودر وازاینجور چیزا

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹
1444
خانومای خوش سلیقه،شما واسه مهمونی چجوری ارایش میکنین؟منظورم ازچیااستفاده میکنین؟کانسیلر وکرم پودر وا ...

من سمته قوم شوهر که میرم همه چی میزنم.واسه خیابون رژ و ضدافتاب رنگی و خط چشم مایغ

تپلوی چشم بادومی هسدم 
پس چیکار میکنین شما مثلابیرون میرید فقط ضدافتاب بی رنگ میزنید یا چی؟

من بی رنگ میزنم با خط چشم و رژلب ... بیشتر سعی کن از ماسکای روشن کننده پوست استفاده کنی شبا مرطوب کننده و ابرسانتو بزن و برس به پوستت رنگ پوستت سفید میشه 

ولی به واسطه کارم موقعی ک سر کارم میکاپ زیاد دارم

شجاع و مهربون باش
1474
خانومای خوش سلیقه،شما واسه مهمونی چجوری ارایش میکنین؟منظورم ازچیااستفاده میکنین؟کانسیلر وکرم پودر وا ...

کرم پودر هدی بیوتی و کانسیلر و رژگونه و سایه هدی بیوتی و رژلب ..من عاشق هایلایتر فرابیوتی هستم با پودر فیکسش واقعا عالیه ❤

شجاع و مهربون باش
1331