1711
1707

دوساعت نشستم زار زدم واسه تاپیک قبلیم انقد بعد حدف زدین 😒 حالا بیخیال بریم سر اصل مطلب😎

یکی از بهترین کانسیلر ها که دوست منم زیاد استفاده میکنه کانسیلر فیت می میبلین هستش که شاید باورتون نشه بار دهمشه خرید 😑😀 

که حدود 100 هزار تومنه 

بهترین کرم پودر هم کرم پودر هدی بیوتیه که بیش از حد گرونه 😣😣 

کرم پودر قیمت مناسب که خودمم استفاده کردم دو سه و mix بوده که قیمتشون حدود 100 تومنه 

اگه خواستید بهترین مارک لوازم ارایشیای دیگه رو هم بدونید بهم بگین که بتونم کمکتون کنم ❤

شجاع و مهربون باش

خانوما جدیدترین محصول کامان با تخفیف ویژه😍

فقط از سایت پیشگام نگار

1718

ریمل خوب حجم دهنده

ضدافتاب خوب برای پوستای مختلط که پوسته پوسته نشه صورت وبرق نندازه

♥️میخواهمت که خواستنی تر از هرکسی♥️     اقایون درخواست نفرستین گزارش میزنم براتون،اقایونی که لایک‌وریپ میکنین بنده رو؛حالم ب هم‌میخوره ازتون👎🏻👎🏻

ولی هدی بیوتی خیلی خوب کلا حوری بهشتی میشی با لوازم هاش😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1716
1436
ریمل پاور وولوم بیو خیلی خوبه.دوسه هم خیلی خوبه

ممنون عزیزم

قیمتاشونم میدونی بگو

♥️میخواهمت که خواستنی تر از هرکسی♥️     اقایون درخواست نفرستین گزارش میزنم براتون،اقایونی که لایک‌وریپ میکنین بنده رو؛حالم ب هم‌میخوره ازتون👎🏻👎🏻
1651