1472
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

هیچ دردی رو حس نمیکنی . کلا انگار نه انگار زایمان کردی. 

ولی از قرداش که مرخص میشی میری خونه بدون پمپی تازه میفهمی نمیتونی حتی یه سرفه کوچولو بکنی😁

من سال ۹۶ فک کنم ۲۰۰تومن. 

ضمنا پمپ درد در اصل برای سزارین با بیهوشی کامله.‌

بیحسیا با شیاف دیکلوفناک اوکین

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
1334
من برا زایمان اولم داشتم دردو از بین میبره ولی چون موفین توشه آدمو سرخوش و خوابآلود میکنه، هوشیاری ب ...

اگه پمپ دردو نگیریم دردش غیر قابل تحمله یعنی؟؟ من خیلی میترسم از درد بعد عمل ..نمیدونم باید منتظر چجور دردی باشم

هیچ دردی رو حس نمیکنی . کلا انگار نه انگار زایمان کردی.  ولی از قرداش که مرخص میشی میری خونه ب ...

عه یعنی برای بی حسی استفاده نمیشه؟؟؟ من هنوز نمیدونم بی حس بشم یا بی هوش

خود پمپ خیلی گرون نیس ولی مسکنایی که بیمارستان میزنه داخلش گرونه

پمپ دردآماده و پلمپه و شیشه اس جنسش. چیزی دیگه تزریق نمیکنن داخلش

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
1474
درد بعد سزارین زیاد نیس؟

چند ساعت اول به خاطر اثر مواد بیهوشی و بیحسی اصلا درد رو متوجه نمیشی بعدش شیاف برات میذارن. اگه زایمان اول هستی نه اونقدری درد نداشت. زایمان های بعدی دردش بیشتر میشه اگه کسی مشکل فیبروم و غیره داشته باشه باز یکمی دردش بیشتره.

پمپ دردآماده و پلمپه. چیزی دیگه تزریق نمیکنن داخلش

والا من خواهرم و جاریم داشتن یه درجه داشت کم و زیادش میکردن بعد گفتن دردمون زیاده با سوزن یه چیزی هم زدن داخلش چند مرتبه

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤
1457