1507
1411
عالیه عالی من داشتم درد خیلی کم میکنه اما همش گیج و خوابی ب بچه هم ک شیر میدی اونم می‌خوابه 

من پارسال زایمان کردم فک کنم 400بابت همین پمپ بود، زمانی ک میان شکم فشار میدم ک خیلی درد دار اینو بزنی درد میره زود

من از بی حسی میترسم ..یعنی از فضای اتاق عمل و اینکه میدونی دارن چیکار میکنن

خیلی سریع تموم میشه من هم اول پشیمون شدم از انتخاب بیحسی ولی بعد دیدم چه خوب شد. از زمان ورود ما به اتاق عمل تا تولد دخترم حدود 6 دقیقه طول کشید یعنی کل پروسه بیحس کردن و عمل همینقدر طول کشید بعد تولد بچه هم که خواب آور میزنن و دیگه میخوابی

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

اگه پمپ دردو نگیریم دردش غیر قابل تحمله یعنی؟؟ من خیلی میترسم از درد بعد عمل ..نمیدونم باید منتظر چج ...

من سر بچه اولم تو بیمارستان دولتی عمل کردم کاملا رایگان 6سال پیش نه پمپ دردی میشناختم نه چیزی درد بعد عمل هم اونقدرا وحشتناک نبود مثل درد پریودی قابل تحمله شیاف دادن فقط فقط نباید سرفه یا عطسه کنی همین الکی خودت و نترسون

من پارسال زایمان کردم فک کنم 400بابت همین پمپ بود، زمانی ک میان شکم فشار میدم ک خیلی درد دار اینو بز ...

من بی حسی بود عملم نه بیهوشی کامل بخاطر همین بلافاصله بعد بخیه بشون گفتم تو اتاق عمل شکمم و فشار بدین چون بی حسم درد و حس نمیکنم

1436