2726
عنوان

خانومایی که بچه کوچیک دارین و باردارین

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 32 پست
درسته اصلا درکم نمیکنه. دفعه ی قبل اینقدر غر زد که پامیشدم کارامو میکردم هرروزم لکه بینی بیشتر میشد ...

شاید تو خیلی خانوم و مظلومی..

من پرروام! اگه حرفی از این چیزا بزنه میگم ناراحتی تمیز کن،من در توانم نیست!!

البته اون بنده خدام خیلی اهل گیر دادن به تمیزی خونه نیست واقعا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان شش ماهمه و دخترم ۱۵ ماهشه

اولش لکه بینی داشتم دکتر شیاف داد هرروز میذاشتم بعدشم ک جفتم پایین بود تا همین یکی دوهفته پیش.

شهر غریب بودم هیچ کسو نداشتیم بدنمم ضعیف شده بود همش مریض میشدم

شاید تو خیلی خانوم و مظلومی.. من پرروام! اگه حرفی از این چیزا بزنه میگم ناراحتی تمیز کن،من در توانم ...

خدا کنه این دفعه دیگه گیر نده

خیلی باهاش صحبت کردم و آمادش کردم.دیگه نمیدونم چی بشه

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
2728
من الان شش ماهمه و دخترم ۱۵ ماهشه اولش لکه بینی داشتم دکتر شیاف داد هرروز میذاشتم بعدشم ک جفتم پایی ...

آخی عزیزم

پس چطور استراحت میکردی؟

آخی عزیزم پس چطور استراحت میکردی؟

تو خونه هیچ کاری نمیکردم فقط غذا میذاشتم اونم اگه حالم بد میشد از بیرون میگرفتیم

ظرف شستنو جارو کردنو...تعطیل. بنده خدا شوهرم انجام میداد من فقط ب بچم میرسیدم ک اونم چون خودم حال نداشتم خیلی سخت بود

تو خونه هیچ کاری نمیکردم فقط غذا میذاشتم اونم اگه حالم بد میشد از بیرون میگرفتیم ظرف شستنو جارو کرد ...

خداروشکر کن بابت شوهرت،

شوهر من اصلا اینجوری نیست.اگرم کارارو بکنه اینقدر دادوبیداد میکنه و گیر میده به پسرم که دیوونه میشم خودم پامیشم کارامو میکنم

این خوبه،لااقل بعد از زایمان چاق نمیمونی

اشتباه میکنی تو وقتی بارداری نباید وزن کم کنی چون بچه از بدنت تغذیه میکنه اونوقت بدنت ضعیف میشه مواد مفیدشو میده ب بچه...تو خودت اسیب میبینی

من تا ۴ ماهگی هم شیر میدادم ب دخترم هم باردار بودم بدنم خالی کرده بود کامل غذاهم نمیتونستم بخورم ک جبران شه

وزن کم کردن وقتی خوبه ک چربیای اضافتو اب کنی ن مواد اصلی بدنتو

تو خونه هیچ کاری نمیکردم فقط غذا میذاشتم اونم اگه حالم بد میشد از بیرون میگرفتیم ظرف شستنو جارو کرد ...

یه سواله دیگه!

چندمه پریودیت اقدام کردی که نینی دخمل شد؟

خداروشکر کن بابت شوهرت، شوهر من اصلا اینجوری نیست.اگرم کارارو بکنه اینقدر دادوبیداد میکنه و گیر مید ...

کلا پدرا با پسرا ابشون تو ی جوب نمیره

من شوهرم اگه کاری رو نکنم گیر نمیده ک انجام بدم مثلا جارو نکنم نمیگه چقدر خونه کثیفه برعکس وقتیم میخوام کار کنم میگه حالا بذار بعدا ‌کثیف نیس ک مهمون نمیخواد بیادو...

دیگه الانم ک وضعم اینه باید با جارو بیوفتم دنبالش تا پاشه جارو کنه یا ظرفا کلی جمع میشه روهم هی خودم میرم تیکه تیکه میشورم تا آقا خجالت بکشه برا اینکه من اذیت نشم پاشه بیاد وگرنه همش میگه بذار باشه بعدا

2706