2726

چطور استراحت میکنین با وجود بچه کوچیک؟

من دوسال پیش باردار بودم پسرم۵سالش بود لکه بینی داشتم،دکتر گفت استراحت مطلق باش،اما با وجود بچم نمیشد،اینقدر کار کردم بچم سقط شد

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

پسرم 19 ماهشه جفتم پایینه انشالله پنج هفته دیگه سزارین میشم بدووووون لحظه ای استرااااحت دائم اشپزی تمیز کاری نظافت بچمم همش بغل همش نق میزنه.خودمو ک هیچ فقط این طفل معصومو سپردم دست خدا ک سالم باشه همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسرم 19 ماهشه جفتم پایینه انشالله پنج هفته دیگه سزارین میشم بدووووون لحظه ای استرااااحت دائم اشپزی ت ...

انشاءالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم

لکه بینی نداشتی تو طول بارداری؟

2728

پسر منم نزدیک ۵ سالشه باردارم و لکه بینی هم داشتم ولی خوب شد شکر خدا

من کلا تنبلی پیشه کردم برامم هیچی مهم نیست! منظورم تمیزی خونه و نظافت و بشور و بسابه

فقط به پسرم میرسم و خودم همین😊

الان مجدد میخام اقدام کنم برای بارداری اما میترسم اگه استراحت مطلق شم چکار کنم؟😢😢😢

عزیزم اگه میتونی برو بمون خونه مادرت یا مادرشوهرت یا اونا بیان ازت مراقبت کنن من دخترم سه سالش بود خیلی ام شیطون بود ویارمم سخت. هماتوم هم داشتم باید استراحت میکردم مامانم سه ماه اومد خونمون موند شوهرم نمیزاشت من برم میگفت خونه خودمون باشی راحت ترم

پسر منم نزدیک ۵ سالشه باردارم و لکه بینی هم داشتم ولی خوب شد شکر خدا من کلا تنبلی پیشه کردم برامم ه ...

بهترین کارو کردی

فک کنم منم باید بی خیال خونه شم

شوهرم خیلی وسواس داره،اصلا درک نمیکنه،خونه باید تمیز باشه،یه وقتا که میگفتم اگه بلندشم خونریزی میکنم،دیگه به من چیزی نمیگف همش داد و بیداد می کرد سر پسرم که چرا اسباب بازی میزیزی تو خونه.اونم گریه میکرد دعواشون میشد،منم ناراحت میشدم پامیشدم جمع و جور میکردم

عزیزم اگه میتونی برو بمون خونه مادرت یا مادرشوهرت یا اونا بیان ازت مراقبت کنن من دخترم سه سالش بود خ ...

خوش به حالت

من بنا به شرایطی نمیتونم برم خونه مامانم بمونم یااون بیاد

مادرشوهرمم تهرانن

بهترین کارو کردی فک کنم منم باید بی خیال خونه شم شوهرم خیلی وسواس داره،اصلا درک نمیکنه،خونه باید ت ...

عزیزم چه سخت...شوهرت باید درک کنه واقعا حالا جون بچه مهمتره یا برق برق کردن خونه؟😞

پسر منم نزدیک ۵ سالشه باردارم و لکه بینی هم داشتم ولی خوب شد شکر خدا من کلا تنبلی پیشه کردم برامم ه ...

چن وقتته گلم؟

چن روز لکه بینی داشتی؟علتش چی بود؟

عزیزم چه سخت...شوهرت باید درک کنه واقعا حالا جون بچه مهمتره یا برق برق کردن خونه؟😞

درسته اصلا درکم نمیکنه.

دفعه ی قبل اینقدر غر زد که پامیشدم کارامو میکردم هرروزم لکه بینی بیشتر میشد تبدیل به خونریزی میشد

تو شوهرت چی میگه وقتی میاد خونه؟

خوش به حالت من بنا به شرایطی نمیتونم برم خونه مامانم بمونم یااون بیاد مادرشوهرمم تهرانن

حالا انشالله استراحت نمیده بهت دکتر. من دخترمو بغل کردم که باعث هماتوم شده بود کلا سر بارداری دوم بدنم خیلی ضعیف بود سعی کن چیزای مقوی زیاد بخوری بعد باردار شو که جون داشته باشی

حالا انشالله استراحت نمیده بهت دکتر. من دخترمو بغل کردم که باعث هماتوم شده بود کلا سر بارداری دوم بد ...

امیدوارم لکه بینی نداشته باشم

الان زایمان کردی به سلامتی؟

2706