1265
1254
عنوان

خانومایی که بچه کوچیک دارین و باردارین

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 32 پست
من الان شش ماهمه و دخترم ۱۵ ماهشه اولش لکه بینی داشتم دکتر شیاف داد هرروز میذاشتم بعدشم ک جفتم پایی ...

آخی عزیزم

پس چطور استراحت میکردی؟

دعا کنید یه روز بیام تاپیک بزنم که جنسیت نینیم ❤❤❤❤دختره❤❤❤❤❤
خدا کنه این دفعه دیگه گیر نده خیلی باهاش صحبت کردم و آمادش کردم.دیگه نمیدونم چی بشه

انشاالله خیره عزیزم

امیدوارم بهترینها برات رقم بخوره😙

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخی عزیزم پس چطور استراحت میکردی؟

تو خونه هیچ کاری نمیکردم فقط غذا میذاشتم اونم اگه حالم بد میشد از بیرون میگرفتیم

ظرف شستنو جارو کردنو...تعطیل. بنده خدا شوهرم انجام میداد من فقط ب بچم میرسیدم ک اونم چون خودم حال نداشتم خیلی سخت بود

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

ویارم داشتم تا ۴ ماه ۵ کیلو وزن کم کردم تازه الان ک ۶ ماهمه شدم وزن قبل بارداریم

این خوبه،لااقل بعد از زایمان چاق نمیمونی

1258
تو خونه هیچ کاری نمیکردم فقط غذا میذاشتم اونم اگه حالم بد میشد از بیرون میگرفتیم ظرف شستنو جارو کرد ...

خداروشکر کن بابت شوهرت،

شوهر من اصلا اینجوری نیست.اگرم کارارو بکنه اینقدر دادوبیداد میکنه و گیر میده به پسرم که دیوونه میشم خودم پامیشم کارامو میکنم

این خوبه،لااقل بعد از زایمان چاق نمیمونی

اشتباه میکنی تو وقتی بارداری نباید وزن کم کنی چون بچه از بدنت تغذیه میکنه اونوقت بدنت ضعیف میشه مواد مفیدشو میده ب بچه...تو خودت اسیب میبینی

من تا ۴ ماهگی هم شیر میدادم ب دخترم هم باردار بودم بدنم خالی کرده بود کامل غذاهم نمیتونستم بخورم ک جبران شه

وزن کم کردن وقتی خوبه ک چربیای اضافتو اب کنی ن مواد اصلی بدنتو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خونه هیچ کاری نمیکردم فقط غذا میذاشتم اونم اگه حالم بد میشد از بیرون میگرفتیم ظرف شستنو جارو کرد ...

یه سواله دیگه!

چندمه پریودیت اقدام کردی که نینی دخمل شد؟

خداروشکر کن بابت شوهرت، شوهر من اصلا اینجوری نیست.اگرم کارارو بکنه اینقدر دادوبیداد میکنه و گیر مید ...

کلا پدرا با پسرا ابشون تو ی جوب نمیره

من شوهرم اگه کاری رو نکنم گیر نمیده ک انجام بدم مثلا جارو نکنم نمیگه چقدر خونه کثیفه برعکس وقتیم میخوام کار کنم میگه حالا بذار بعدا ‌کثیف نیس ک مهمون نمیخواد بیادو...

دیگه الانم ک وضعم اینه باید با جارو بیوفتم دنبالش تا پاشه جارو کنه یا ظرفا کلی جمع میشه روهم هی خودم میرم تیکه تیکه میشورم تا آقا خجالت بکشه برا اینکه من اذیت نشم پاشه بیاد وگرنه همش میگه بذار باشه بعدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1221
والا ما ن سر اولی نگاه کردیم ن سر این همین جوری دختر شده

خدا برات حفظشون گله.انشاءالله سلامت دنیا بیاد

امیدوارم لکه بینی نداشته باشم الان زایمان کردی به سلامتی؟

بله عزیزم پسرم سه ماهشه

خدایا ازت ممنونم به خاطر وجود همسرم💕❤️به خاطر هدیه های قشنگی که بهم دادی💖دخترکوچولوم💖💙پسرکوچولوم💙