1265
1273

چطور استراحت میکنین با وجود بچه کوچیک؟

من دوسال پیش باردار بودم پسرم۵سالش بود لکه بینی داشتم،دکتر گفت استراحت مطلق باش،اما با وجود بچم نمیشد،اینقدر کار کردم بچم سقط شد

دعا کنید یه روز بیام تاپیک بزنم که جنسیت نینیم ❤❤❤❤دختره❤❤❤❤❤

پسرم 19 ماهشه جفتم پایینه انشالله پنج هفته دیگه سزارین میشم بدووووون لحظه ای استرااااحت دائم اشپزی تمیز کاری نظافت بچمم همش بغل همش نق میزنه.خودمو ک هیچ فقط این طفل معصومو سپردم دست خدا ک سالم باشه همین

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم 19 ماهشه جفتم پایینه انشالله پنج هفته دیگه سزارین میشم بدووووون لحظه ای استرااااحت دائم اشپزی ت ...

انشاءالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم

لکه بینی نداشتی تو طول بارداری؟

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

پسر منم نزدیک ۵ سالشه باردارم و لکه بینی هم داشتم ولی خوب شد شکر خدا

من کلا تنبلی پیشه کردم برامم هیچی مهم نیست! منظورم تمیزی خونه و نظافت و بشور و بسابه

فقط به پسرم میرسم و خودم همین😊

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1279
الان مجدد میخام اقدام کنم برای بارداری اما میترسم اگه استراحت مطلق شم چکار کنم؟😢😢😢

عزیزم اگه میتونی برو بمون خونه مادرت یا مادرشوهرت یا اونا بیان ازت مراقبت کنن من دخترم سه سالش بود خیلی ام شیطون بود ویارمم سخت. هماتوم هم داشتم باید استراحت میکردم مامانم سه ماه اومد خونمون موند شوهرم نمیزاشت من برم میگفت خونه خودمون باشی راحت ترم

خدایا ازت ممنونم به خاطر وجود همسرم💕❤️به خاطر هدیه های قشنگی که بهم دادی💖دخترکوچولوم💖💙پسرکوچولوم💙
پسر منم نزدیک ۵ سالشه باردارم و لکه بینی هم داشتم ولی خوب شد شکر خدا من کلا تنبلی پیشه کردم برامم ه ...

بهترین کارو کردی

فک کنم منم باید بی خیال خونه شم

شوهرم خیلی وسواس داره،اصلا درک نمیکنه،خونه باید تمیز باشه،یه وقتا که میگفتم اگه بلندشم خونریزی میکنم،دیگه به من چیزی نمیگف همش داد و بیداد می کرد سر پسرم که چرا اسباب بازی میزیزی تو خونه.اونم گریه میکرد دعواشون میشد،منم ناراحت میشدم پامیشدم جمع و جور میکردم

عزیزم اگه میتونی برو بمون خونه مادرت یا مادرشوهرت یا اونا بیان ازت مراقبت کنن من دخترم سه سالش بود خ ...

خوش به حالت

من بنا به شرایطی نمیتونم برم خونه مامانم بمونم یااون بیاد

مادرشوهرمم تهرانن

بهترین کارو کردی فک کنم منم باید بی خیال خونه شم شوهرم خیلی وسواس داره،اصلا درک نمیکنه،خونه باید ت ...

عزیزم چه سخت...شوهرت باید درک کنه واقعا حالا جون بچه مهمتره یا برق برق کردن خونه؟😞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1274
پسر منم نزدیک ۵ سالشه باردارم و لکه بینی هم داشتم ولی خوب شد شکر خدا من کلا تنبلی پیشه کردم برامم ه ...

چن وقتته گلم؟

چن روز لکه بینی داشتی؟علتش چی بود؟

عزیزم چه سخت...شوهرت باید درک کنه واقعا حالا جون بچه مهمتره یا برق برق کردن خونه؟😞

درسته اصلا درکم نمیکنه.

دفعه ی قبل اینقدر غر زد که پامیشدم کارامو میکردم هرروزم لکه بینی بیشتر میشد تبدیل به خونریزی میشد

تو شوهرت چی میگه وقتی میاد خونه؟

خوش به حالت من بنا به شرایطی نمیتونم برم خونه مامانم بمونم یااون بیاد مادرشوهرمم تهرانن

حالا انشالله استراحت نمیده بهت دکتر. من دخترمو بغل کردم که باعث هماتوم شده بود کلا سر بارداری دوم بدنم خیلی ضعیف بود سعی کن چیزای مقوی زیاد بخوری بعد باردار شو که جون داشته باشی

خدایا ازت ممنونم به خاطر وجود همسرم💕❤️به خاطر هدیه های قشنگی که بهم دادی💖دخترکوچولوم💖💙پسرکوچولوم💙
حالا انشالله استراحت نمیده بهت دکتر. من دخترمو بغل کردم که باعث هماتوم شده بود کلا سر بارداری دوم بد ...

امیدوارم لکه بینی نداشته باشم

الان زایمان کردی به سلامتی؟

چن وقتته گلم؟ چن روز لکه بینی داشتی؟علتش چی بود؟

عزیزم فکر کنم حدود ۱۰ هفتمه

دو هفته پیش بود ولی نمیدونم چرا خودشم قطع شد البته شیاف گذاشتم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1264
عزیزم فکر کنم حدود ۱۰ هفتمه دو هفته پیش بود ولی نمیدونم چرا خودشم قطع شد البته شیاف گذاشتم

خداروشکر که قطع شد

درسته اصلا درکم نمیکنه. دفعه ی قبل اینقدر غر زد که پامیشدم کارامو میکردم هرروزم لکه بینی بیشتر میشد ...

شاید تو خیلی خانوم و مظلومی..

من پرروام! اگه حرفی از این چیزا بزنه میگم ناراحتی تمیز کن،من در توانم نیست!!

البته اون بنده خدام خیلی اهل گیر دادن به تمیزی خونه نیست واقعا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من الان شش ماهمه و دخترم ۱۵ ماهشه

اولش لکه بینی داشتم دکتر شیاف داد هرروز میذاشتم بعدشم ک جفتم پایین بود تا همین یکی دوهفته پیش.

شهر غریب بودم هیچ کسو نداشتیم بدنمم ضعیف شده بود همش مریض میشدم

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید تو خیلی خانوم و مظلومی.. من پرروام! اگه حرفی از این چیزا بزنه میگم ناراحتی تمیز کن،من در توانم ...

خدا کنه این دفعه دیگه گیر نده

خیلی باهاش صحبت کردم و آمادش کردم.دیگه نمیدونم چی بشه

1280