2726
عنوان

ماه چندم بارداری هستم؟؟؟؟؟

78 بازدید | 6 پست

سلام خانمها. من حساب که میکنم هفته 17 بارداری هستم.. به عبارتی همه سایتها برام زدن 17 هفته و 1 روز. خب این یعنی ماه چندم؟؟؟؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه الان داشتم با مادرشوهرم صحبت میکردم. میگفت تمام نشده 4 ماه. بعد بچه دقیقا از چه زمانی حرکت میکنه. من از هفته 13 حرکت بچه رو حس میکردم. بعدش هفته پیش سرما خوردم. الان  اصلا تکونش رو حس نمیکنم. نمیدونم طبیعی هست یا نه؟؟

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
2728
آخه الان داشتم با مادرشوهرم صحبت میکردم. میگفت تمام نشده 4 ماه. بعد بچه دقیقا از چه زمانی حرکت میکنه ...

راستش منم دو سه روزه احساس دارم ولی فکر کنم خیالاتی شدم . ولی بعضی وقتا احساس میکنم یکی ضربه میزنه

راستش منم دو سه روزه احساس دارم ولی فکر کنم خیالاتی شدم . ولی بعضی وقتا احساس میکنم یکی ضربه میزنه

میشا جان، شما چند وقتته؟؟؟