2703
2553
عنوان

سریع ترین زمان حاملگی بعد از سزارین

17766 بازدید | 103 پست

من جنینمو 24هفته بخاطر آبریزی از دست دادم سزارین شدم میخوام مجدد حامله بشم تا گذشته رو فراموش کنم دکترم گفت بعد از سه ماه میتونی خواهشا کسایی که زیر ۶ماه فاصله دو سز هست راهنمایی کنن مشکلی براشون پیش نیومده؟

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..

فاصله دو تا سز زیر شش ماه؟؟؟مگه میشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

تو فامیلامون دیدم بعد 5ماه حامله شده بود تو سزارین بخیه ها قبلشم باز شده بود کلی تو دردسر افتاده بود تو بیمارستان بستری شد بود فاصله سزارین باید 4سال باشه

تیکر یه سالگی دخترم 😍😍😍😍😍

توخانوادمون بوده 11ماه ک از سز اول گذشته سز دوم انجام گرفته و هیچ مشکلی نبوده،ب حرف دکترت گوش بده عزیزم،ممکن چند ماهی طول بکشه ک برات بگیره باردار شی امیدوارم هرچی زو تر یه نی نی سالم خدا بهت بده

2714
خودم سزارین خواستم 

اشتباه کردی منم  گفتم سزارین ولی همه گفتن دردش یک لحظه ست و بعدش تموم میشه تحمل کردم طبیعی زاییمان کردم ولی مرگ رو جلو چشمام دیدم من اتاق بچم اماده سیسمونیش اماده وحشتناک دیوونه کننده ست دارم دیوونه میشم این ماه میخوام اقدام کنم تا الان اقدام نکردم پنج ماه هم میگذره دکترم گفت میتونستی اون ماه هم اقدام کنی ولی ترسیدم نشه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

❤️براي شفاي مريض ها لطفا يه صلوات بفرستين❤️
اشتباه کردی منم  گفتم سزارین ولی همه گفتن دردش یک لحظه ست و بعدش تموم میشه تحمل کردم طبیعی زایی ...

سلام دوستم.خوبی؟شما باردار شدی؟اگه تهرانی ممکنه اسم پزشکتو بدونم؟

منم ۲۹ اردیبهشت ۹۸ پسرمو هفته ۳۴ بارداری بودم از دست دادم تو شکمم پرکشید و رفت

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
سلام دوستم.خوبی؟شما باردار شدی؟اگه تهرانی ممکنه اسم پزشکتو بدونم؟ منم ۲۹ اردیبهشت ۹۸ پسرمو هفته ۳۴ ...

عزیزم بنظر من زودتر اقدام کنی بهتره هرچه زمان بگذره دردت عمیق تر میشه من الان که سه ماه گذشته بیشتر فکر میکنم البته با دکترتم مشورت کن من بخاطر پایان نامه دانشگاه این ماهم مجبورم صبر کنم 

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
2706