2737
2734
عنوان

آیا رشد نی نی ۴۰ روزم خوب بوده؟

70 بازدید | 6 پست

موقع تولد ۲۹۰۰ بود قدشم ۴۸ دورسر ۳۶. امروز بهداشت که رفتم وزنش کرد ۴۱۰۰ شده البته با لباس. قدشم ۵۱/۵ دورسرشم ۳۸ میگفت وزنش خوبه اما قدو دورسرش باشد بهتر میشد. ازبس استرس دارم نمیتونم تمرکز کنم و با دل درست به بچم برسم. بچم بند زبون داره نمیتونه سینمو خوب مک بزنه. دکتر گفته باید با تیغ زبونشو آزاد کنیم تا شیرخوردنش بهتر بشه. برای همین شیرخودمو خوب نمیتونست بخوزه رشدش متوقف شده بود تو ۲۰ روزگی وزنش ۳۳۰۰ بود. ازبس بهداشت منو ترسوند منم حسابی بهش شیرخشک با شیشه دادم. حالا اصلا همون یه ذرم سینمو نمیگیره😭 با اینکه شیرم خوبه و زیاد. خیلی غصه میخوزم. همش دارم لاغر میشم هیچس نمیتونم بخوزم ازبس اضطراب دازم. کسی بوده بچش این مشکلاتو داشته باشه؟  یه وقتایی احساس میکنم کم آوردم. آیا عمل باز کردن زبون سخته؟؟؟؟؟ خونریزی داره؟؟؟؟ خواهشا تجربه ای دارید بگید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای زبونش؟ چه درمانی میتونه داشته باشه جز جراحی؟

شاید حجامتی 

دارویی

شاید سردیش زیاده

ببر طب سنتی اگ جواب نگرفتی خدا نکرذه کاری ک دکترا میگنو انجام بده ک بچت ضعیف نشه

ولی طب سنتی پیش شاگرادهای روازاده برو حتما ان شاءالله خدا شفاش میده

2731

نترس یکی از دوستای من بچش بعد از تولد وزنش کم شد ولی الان ماشالا خیلی خوبه، اون به خاطر ریفلاکس وزن کم کرد، منم پسرم چند روز اولسینه منو نمی گرفت طوری که قندش افتاد و بردیمش بیمارستان و از کم شیری زردی گرفت ولی بعد که رفتم مرکز بهداشت فهمیدم سینم را درست دهن بچه نمی گذاشتم و وقتی یادم دادن اوضاع مرتب شد