1265
1273

کسایی ک داستانه زندگی منو نمیدونن من همسرم 6 ماهه پیش بهم خیانت کرد قصدم جدایی بود ولی نذاشت برم حق طلاق و ی پراید بهم داد بعد تو این مدت خوب بود تا ی کاره جدیدی زده ک سرش شلوغه و شبا میاد سریع میخابه و انگار ن انگار ک زن و بچه داره دقیقا سرد شده مثله قبلا اون موقع هم فک میکردم ب خاطر کارشه ولی دیدم نه خودشو جای دیگه تخلیه میکنه الانم بهش مشکوکم 

ولی تا چن سال دیگه ک یکم بچم بزرگتر شه نمیخام جدا بشم چطور تا اون موقع بی تفاوت بشم بهش وقتی اینجوری میکنه افسرده  میشم اصلا حس میکنم ی وابستگی بدی دارم بهش چرا انقدرضعیفم 

من خودم بی تفاوتی بلد نیستم اما شرایطت سخته خدا کمکمت کنه

خوشبختی دیگراناز خوشبختی توکم نمی کند ،وثروت آنان رزق تو راکم نمی کندوصحت آنان هرگز سلامتی تو را نمی گیرد،پس مهربان باشوآرزو کن برای دیگرانآنچه راکه برای خود آرزو میکنی

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

چی بگم شرایط سختیه!تامیتونی حداقل این چندسال بهش ظاهری محبت کن به خودت برس جذاب باش ارایش کن ولط تودل بیخیال نتیجه باش وقتی نیست اهنگ شادگوش بده سوره طلاق ومزمل زیادبخون وقت زیادی نمیگیرن به نیت حل شدن مشکلت دعای یستشیربخون ۴۰روزاونم متنش کمه ارزششوداره  

عزیزم تو هم سرگرم شو ماشی زیر پاته برو باشگاه خرید تفریح و بیشتر به خودت برس کم کم که به خودت بهای بیشتری بدی اونم میاد سمتت . عطر خوب لباس خوب کافه فراموش نشه

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.
1274

ی مشاور رفتم.میگفت الان طبق امار ۷۳ درصد اقایون بجز خانمشون وارد رابطه دیگ شدن.متاسفانه

یا خانم مطلع هست یا نه

اگ میتونسی جدا شده بودی.الان ک ساختی لاقل خودتو نابود نکن ب خاطر یک نفر تو دنیای ۷میلیارد ادمی

کار کنم همین ی ذره پولی هم برام خرج میکنه رو دیگه نمیکنه 

اشتباهت همینجاس

اگه کارکنی میفهمی به هیچ وجه بهش احتیاج نداری

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
1257

به نظر من هر کاری دلت رو شاد میکنه انجام بده

کلاسای مورد علاقت رو برو با خانوادت و دوستات بیشتر معاشرت و رفت و آمد کن شاد باش

من خودم از طرف خانواده شوهرم خییییییییلی اذیت میشدم و اعصابم خورد بود الان کلاس دف میرم عااااااااااااالیه انقدر خوبه و آرومم میکنه که اصلا به چیز دیگه ای فکر هم نمیکنم

خودتو با چیزایی که دوست داری سرگرم کن

1241