2726
عنوان

خانومیکه از ترک تاپیک میزنی...

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😶😶چرا هیچ جا نمیاد کسی به بپرس فارس ها چطورن برام سوال😶😕

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

آره دقیقا بعدیه عده ازقصدمیان ترکاروخراب میکنن نسبت خودشونومیدن به ترکا یکی گفت اردبیلیاچش چرونن درحالیکه همه شهرا چش چرون دارن بیخودمیکنی اسم مردای یه شهروخراب میکنی بیشعور

دقیقا،،،اینقدر به قوم ماهم توهین میکنن،،،نمیدونم دلیل توهین به قومیتها چیه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

وا خب شاید میخواد ببینه چند نفر از زندگی با غیر هم قوم خودشون راضین

این سوال همیشه واسه منم بوده

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست