1147
1273
عنوان

خانومیکه از ترک تاپیک میزنی...

411 بازدید | 23 پست

بهت گزارش زدم.مطمئنم خیلیا هم گزارش زدن.اینجور تاپیکارو نزن.یعنی چی زندگی با ترکا چطوره...

همه جا خوب وبد دهره ب آدمش ربط داره نه ب قومیت....

تاپیکی نزن که توش بیان توهین کنن

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258
1221

امروز روز جهانی تاپیک زدن در مورد قوم ترکه ..ک ی عده هم میان هر چی بخوان میگن

👑من یک آفرودیتم👱💋💅💄👠👙🎀🌟👑🍻🍸👢👒🍷👑   �� آفرودیت یعنی زندگی 💫زندگی یعنی آفرودیت💫  این دو تا در هم تنیده اند💍مگه میشه کسی کنارآفرودیت تایپ باشه و حال دلش خوب نباشه ؟😗🙃😎  اونایی هم ک به آفرودیتها لقب های گوناگون و زشتی میدن حسودن😒  😐😐😐😂😂                             ❌⬅لدفا هراها و آتناهای متعصب نیان سمت من ......مرسی اه😁                                           من یک آفرودیتم 🍻🎀 از آرایش کردن 🎀لاک زدن 🎀لباس های جذاب و رنگارنگ پوشیدن 🎀رقصیدن🎀 رویایی بودن 🎀  تفریح و شیطنت  لذت میبرم 🎀�🎀من یک زن شادم ✔انرژی زنانه من آفرودیته و من حتی اگر هزار تا دختر داشته باشم همشونو مثل خودم بار میارم 👑 تا لذت ببرند از زندگی و زنانگی 😘💋💋💋💋💋❤ تا دنیا پر شه از آفرودیت ها❤          اگر خواستین به تاپیک 👈  ❤آفرودیتها❤ سر بزنید 👒💍😘😘😘😘
1226

😶😶چرا هیچ جا نمیاد کسی به بپرس فارس ها چطورن برام سوال😶😕

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭

آره دقیقا بعدیه عده ازقصدمیان ترکاروخراب میکنن نسبت خودشونومیدن به ترکا یکی گفت اردبیلیاچش چرونن درحالیکه همه شهرا چش چرون دارن بیخودمیکنی اسم مردای یه شهروخراب میکنی بیشعور

1252