2737
2734
عنوان

بالاخره با این اسما کنار اومدین😄 تاپیک سرگرمی

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 283 پست
من از اول ۹۳ تا حالا😥😥 چن نفر این بین عروسی کردن چن نفر عاشق شدن و بهم رسیدن چن نفر بچه دار شدن ...

هنو جا داری😅😅😅😅 وای من خیلی بچه تر بودم از ۱۲ سالگی😁

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هنو جا داری😅😅😅😅 وای من خیلی بچه تر بودم از ۱۲ سالگی😁

همین دیگه من سنم داره میره بالا😑

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
اسمت چیه؟. البته اوه دوست داری بگو عزیزم کنجکاوشدم

چیز خاصی نیست وجیهه😐

وحید  وجیهه وحیده   اسم خواهرمم میگن عجیب ولی من خیلی شنیدم اینا رو

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2738
منظور شاعر این بود که برکه با آرامش و پاکیش  لذت درکنار یار بودن را چندین برابرمیکند😉😄😄😄

اینا بیشتر واسه دریاس برک ى تیکه ابه وسطت گل و لای با ى عالمه خار 

همون ابگیره دیگه

منم یاشگین دوس دارم و البته ایلین و یاشیل هم قشنگ ان آیگین هم خوبه همشون ترکی ان

عه هم سلیقه پیدا کردم😍

همین دیگه من سنم داره میره بالا😑

نگران نباش بابا برسی ب عشقت ۴۰ سالتم باشه برات مهم نیس