2726
عنوان

بالاخره با این اسما کنار اومدین😄 تاپیک سرگرمی

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 283 پست
کیخسرو😐بیشتر برا یه مرد چهل ساله سبیلو مناسبه ثقیله یه خورده

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 وای خدا اگه اسمش کیخسرو بود 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم.من از تاپیک دیشبت حدود 50 تا لایک و ریپلای داشتم ولی رفتم دیدم ترکیده.چرا؟مگه دعوا شد؟

والا منم یه ساعت رفتم اومدم دیدم تاپیکم ترکیده .نمیدونم حتما گیس و گیس کشی کردن خانوما سر اسم!😑😐

خب اسم دختر خودت چیه بعد اسم شراره معنیش از شر و شیطنت نمیاد ک 😄😄😄 ولی خب مطمنا اسم خیلی تاثیر دل ...

اسم دخترم باران 

به خواهرشوهرم خیلی گفتیم نذاره شراره ولی قبول نکرد.... خاله هاش الان بهش میگن شره

ولی خدایی خیلی شرارت میکنه

2728
بنظرم واسه یه دختر ۱۷ ۱۸ ساله خیلی مناسبه 😍 البته خب یه ذره قدیمیه 

اره برای 18ساله نه برای بچه ی تازه متولد شده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
انشاالله😍😘 من ۸ سال صبر کردم

من از اول ۹۳ تا حالا😥😥

چن نفر این بین عروسی کردن

چن نفر عاشق شدن و بهم رسیدن

چن نفر بچه دار شدن

ولی من هنو هیچی😶😶😶

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
همون کیان اصلا شک نکن 😂😂😂

😂😂😂😂😂اره بخدا التماسش کردم از خیر کیخسرو بگذره اون گزینه های دیگم داشت 😂حذف کردم 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
من هرجا میرم مطب دکترا مخصوصا میگن چه قشنگه اسم فامیلت پدرمادرت سوادشون در چه حده؟میگم بیسواد مطلق😁 ...

اسم و فامیلیتون چیه دوستم

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊
2706