2703
2553
عنوان

بالاخره با این اسما کنار اومدین😄 تاپیک سرگرمی

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 283 پست
اره خدایی..... من قرار شده اسم دومی رو بذارم ترنم

ترنم خیلی ناز

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم یه مقوله کاملا سلیقه ایه تمسخر کردن نداره واقعا ماها که زنای گنده ایم میشینیم اسم طفلای معصومو مسخره میکنیم پس فردا بچه هامونم یاد میگیرن تو مدرسه همو مسخره میکنن

چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید 

همون قد که فاطمه و زینب و نازنین زهرا و فاطمه یاس قشنگن کوروش و ادلیا و لیانا و لنا و... هم زیبا هستن . فقط باید زیبا بهشون نگاه کنیم❤️واقعا تمسخر کردن هیچ جوره تو کت من یکی نمیره!

2720
اسم پسرهای من آراد و بهراد.سومی توراهه هنوز جنسیتشو نمیدونیم اگردختر باشه من اسم حلما و یسنا دوست دا ...

مهرداد

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
تو تاپیک دیشبی یه خانمی گفت  که آشناشون اسم بچشو گذاشته شاشولیا😐😐😐😐

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2714
اسم بابام 😍

خیلی قشنگ مهرداد مهران 

اسم یه مقوله کاملا سلیقه ایه تمسخر کردن نداره واقعا ماها که زنای گنده ایم میشینیم اسم طفلای معصومو م ...

با عرض پوزش من زن گنده نیستم😁

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
اسم پسرهای من آراد و بهراد.سومی توراهه هنوز جنسیتشو نمیدونیم اگردختر باشه من اسم حلما و یسنا دوست دا ...

بسلامتی به دنیا بیاد .هورداد هم قشنگه یه شهداد 

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊

بهزاد

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵
2706