2737
2734
عنوان

بالاخره با این اسما کنار اومدین😄 تاپیک سرگرمی

| مشاهده متن کامل بحث + 3183 بازدید | 283 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آخرین بار تو یه تاپیک یکی این اسم هارو پیشنهاد داد اینجوری بودم😯😯😯😓😓😓

نعنا😓

رزماری😓

ابریشم😓

جالبش اونجا بود یکی اومد گفت فکر کردم لیست خریداشو گذاشته😆😆

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2728

نبات ک افتضاحه حالا بازم برکه ... دیار و دوران هم ک از نبات بدتر ... یکیم اینجا  اسم پسرش  هارون بود برام خیلی عجیب بود

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
من اسم گیو رو درک نمیکنم درسته فارسی اصیله ولی خب خوب نیست 

تو کردی اصلا مفهوم خوبی نداره گیو

ولی اسم پهلوان شاهنامس چه میدونم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

به نظر من غیر نبات بقیه خوبن 

برکه اسم جالبیه  اسم کاملا سلیقه آیه 

مثلا من از اسم سپیدار خوشم میاد ولی به یه دختر سفید و قد بلند میاد بیشتز

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2738
اره بخدا باز زعفرون بزارم یکم شیک تره🤣🤣🤣🤣

ما تو فامیلمون زعفران داریم  البته پیرزن

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞
2706