1421
1411
عنوان

بالاخره با این اسما کنار اومدین😄 تاپیک سرگرمی

| مشاهده متن کامل بحث + 3125 بازدید | 283 پست
اسم دخترم باران  به خواهرشوهرم خیلی گفتیم نذاره شراره ولی قبول نکرد.... خاله هاش الان بهش میگن ...

اسمش قشنگه ولی اصلا ربطی نداره میگن مث اسمش ارومه

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
من هرجا میرم مطب دکترا مخصوصا میگن چه قشنگه اسم فامیلت پدرمادرت سوادشون در چه حده؟میگم بیسواد مطلق😁 ...

اسم و فامیلیتون چیه دوستم

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

من هرجا میرم مطب دکترا مخصوصا میگن چه قشنگه اسم فامیلت پدرمادرت سوادشون در چه حده؟میگم بیسواد مطلق😁 ...

از خود راضی 😄

حالا که امضاء رو میخونی واسه خواسته من هم از خدا 5تا صلوات میفرستی🙏(میشه واسم دعا کنید😞)(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
1401
فامیلیو که نمیگم ولی اسم فارسیه  اسمم گلاره

اسمتون قشنگه کوردیه😍😍اسم منم کژال اسمم کوردیه

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊
1376
1396
حرف بقیه رو گفتم 😆

ولی خب با تمام احترام من ندوس 

شوهرمم میگه بچمون دختر باشه میزارم کژال 😆

اسم قشنگیه البته نه چون اسم خودمه ها 😁

1424