1619
1632
عنوان

بالاخره با این اسما کنار اومدین😄 تاپیک سرگرمی

| مشاهده متن کامل بحث + 3129 بازدید | 283 پست
😂😂😂😂 اگه شاهرخ استخری بفهمه بچشو با کافور خفه میکنه بعدم شناسنامشو تو اسید حل میکنه

😁😁😁😁

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

واي من هنوز درگير آليس رقيه و آلما رقيه ام از ديشب 😂😂😂😂😂😂😂😂😂واقعا خيلي توي روحيم تاثير داشت ...

خدایی الما رقیه؟

صنعتی و سنتی رو اینجاست ک باهم میزنیم😂😂😂

من برای حال خوبم میجنگم...قوی بودن،در دنیای من انتخاب نیست...یک قانون اساسی و اجباریست...اوضاع هرچقدر که میخواهد، بد باشد...من شکست را نمیپذیرم...به جای نشستن و افسوس خوردن....می ایستم و شرایط را تغییر میدهم...💪💪🌟🌟💫💫
ما تو فامیلمون زعفران داریم    البته پیرزن

من یه پسر افغان میشناسم اسمش زعفرانه😁

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵(به دلیل اوضاع اقتصادی هنوز به عشقم نرسیدم😔 برامون دعا کنید)🌸
1613
من اسم پسرم کوهیاره برا خیلیا عجیبه واقعا چرا🤔

قشنگه❤❤

من برای حال خوبم میجنگم...قوی بودن،در دنیای من انتخاب نیست...یک قانون اساسی و اجباریست...اوضاع هرچقدر که میخواهد، بد باشد...من شکست را نمیپذیرم...به جای نشستن و افسوس خوردن....می ایستم و شرایط را تغییر میدهم...💪💪🌟🌟💫💫
💠نام های اصیل ایرانی: آنا- سانا- ساینا- سارینا- رسپینا- راسپینا- مینا- کیانا- تینا- سینا- ...

نه نه نه گفتی فرحنا ح اصلا جزو حروف فارسی اولیه نبوده از عربیه اومده تو زبون ما هر اسمی داشته باشتش فارسی اصیل نیست.

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
1614
اسم مادرشوهر خواهرم  نیلاب

ی دوستی داشتم اسمش نیلاب بود

1432
چون واقعا عجیبه و با عرض پوزش زشت

یاواش تر بابا  

من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍
1628