2726

بعد از واکسن ۴ ماهگی پسرم اسهال شد دوجا دکتر بردمش یه دکتر گفت حساسیت بوده به واکسن یه دکتر گفت نه واکسن اسهال نمیاره حالا نمیدونم اخه درست روز واکسن اسهال شد بعد از واکسن 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره واقعا لعنت ب واکسن ۴ماهگی بچه ی منو تا ۱۱ماهگی از خواب و خوراک انداخت 

بچه من کلی وزن کم کرد الانم میخوتم ببرمش بیمارستان کودکان بستریش کنم 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
اینا چ جور دکتر هستن؟؟؟ خب میگفتید به دکتر دومییه که دکتر اولیه چی گفته و حالا باید چکار کرد؟ چرا ای ...

گفتم اصلا قبول نداشت پیر خرفت به خدا شدم موش ازمایشگاهی از دست دکترا یکی یه چیز میگه اونیکی رد میکنه کلی دارو میدن بیفایده و پر از عوارض دیگه ظهر میخوام ببرمش بیمارستان کودگان 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
گفتم اصلا قبول نداشت پیر خرفت به خدا شدم موش ازمایشگاهی از دست دکترا یکی یه چیز میگه اونیکی رد میکنه ...

خوب کاری میکنی...تا قطعی جواب نگرفتی دارو نده به بچه.. ایشالا رفع شه مشکل هرچه زودتر

بچه من کلی وزن کم کرد الانم میخوتم ببرمش بیمارستان کودکان بستریش کنم 

سلام .میشه لطفا جواب سوالمو بدید؟پسرمنم دیروز واکسن چهارماهگی زده وامروز اسهال شده.میشه بگید شماچیکارکردید؟ممنونتون میشم

سلام .میشه لطفا جواب سوالمو بدید؟پسرمنم دیروز واکسن چهارماهگی زده وامروز اسهال شده.میشه بگید شماچیکا ...

عزیزم خیلی بچه ها بعد وواکسن اسهال میشن ولی اسهال بچه من طولانی شد اگه تا دو سه روز اسهاله مهم نیست و قطره مدی لاکت بهش بده و او ار اس و شیر خشک اگه میخوره شیر بدون لاکتوز تو داروخانه هست مناسب اسهال بچه ها

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
عزیزم خیلی بچه ها بعد وواکسن اسهال میشن ولی اسهال بچه من طولانی شد اگه تا دو سه روز اسهاله مهم نیست ...

سلام عزیزم ،دختر منم درست بعد از واکسن چهارماهگی اسهال شد ،روزی ۲تا۳ بار شکمش روونه،الان ۲۰ روزه اینجوریه،۳بار دکتر بردم،اب و لعاب برنج ،او ار اس دادم ،ازمایش ادرار و مدفوع دادیم ولی عفونت نداشته،پدی لاکت دادیم،شیر خشک اال ۱۱۰ گرفتیم به زور دادیم ولی بچه خیلی گریه میکنه چون شر خشک نمیخوره، دارم روانی میشم میخوام ببرمش پیش متخصص گوارش اطفال، شما چیکار کردین؟

سلام عزیزم ،دختر منم درست بعد از واکسن چهارماهگی اسهال شد ،روزی ۲تا۳ بار شکمش روونه،الان ۲۰ روزه این ...

عزیزم روزی دو سه بار که چیزی نیست بچه من مرتب اسهال بود ولی شاید بچه شما مثل بچه دوستم کلا شکمش روونه من بچه ام بیشتر از دوسه بار بود دکتر تشخیص حساسیت به لاکتوز شیرت را داد و شیرخشک پپتی جونیور داد خوب شد و تا یکسال و نیمگی همینو میخورد

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
عزیزم روزی دو سه بار که چیزی نیست بچه من مرتب اسهال بود ولی شاید بچه شما مثل بچه دوستم کلا شکمش روون ...

دکتر گوارشش گفته به لبنیات حساسیت داره،از من رژیم غذایی بدون لبنیاتو خواست،برای دخترم هم شربت مترونیدازول نوشت و خوایت غذای کمکی رو شروع کنم،نمیدونم کی ولی امیدوارم زودتر خوب شه 

بدبختی شیر خشک رو نمیگیره

2706