2733
2734
عنوان

میخام بزارم برم

116 بازدید | 12 پست

حدود دو سالی میشه افسرگی دارم ینی بعد از زایمانم شوهرم شدیدا تحت تاثیر مادرش قرار گرفت در حدیکه تا یه سال اول باهام یه روز در میون قهر بود و هز وقتم گریه میکردم میگفت حقته حقته زن سرکش وحشی اونموقعها خیلی دوسش داشم نمیتونستم برم دیگه بعد نه ماه زدم بی خیالی گفتم عشق دنیا و اخرتم تو بودی ولی لهم کردی و عشقمونو نابود کرذی حالا برو بزار مامامت که تمام خوشیهای دنیا زیر دستش بود بشینه و ببینه چیکار کرد با زندگی ما مثل زندگی بقیه پسراش کرد.

اونم فک نمیکرد چون تو اون مدت نفتم و وقتی مادرم میشنید میزد تو صورت خودش که میخای جدا شی حتی اجازه نمیداد یه شب قهر بمونم 

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا

خب

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دیگه خواهرم اومد وساطت که نرو منم گفتم بتو ربطی نداره یه ساله دارم زجر میکشم.نه پشتو پناهی داشتم نه کسی گفت مردی یا زنده الانم اگه برم نمیرم خوننه مامتنم میرم ول میشم تو شهر دیگه تا به یه طریقی خودمو نابود کنم

خلاصه شوهرم دید زدم به سیم اخر اومد دنبالم هیچ وقت نمیومد چون جایی رو نداشتم و میدونست اینو میرفتم خودمم برمیگشتم یه نیم ساعتی میشد.خلاصه اومد گفت عیب ندا ه هر چی تو بگی گفتم من تمام زندگیم عشق بتو بود چون دوس پسر نداشتم و محبت ندیده بودم نباید بعد زایمانم همچین کاری میکردی اونم گفت عیب نداره دیگه تمومه

خیلی اذیت بودم دیگه افسرگی از پا در م اورد دیگه من بودم.که نق میزدم و بهونه گیر شدم.

الان چار شاله زندگی کردم اصلا قهر نرفتم.چون مامانم میگفت حق نداری بیای شوهرمم خیلی ازین سو استفاده کرد و وقتی ناراحتم میگه هری که دلم صد پاره میشه

2738

الان چند روزه دوباره بساط دعوا پهنه تو هفت ماهم ولی کامل افسردم.چون بیماری دیگه ایم دارم.

هیبگم میگه ارامش ندارم با تو و شرو ورایی که خودش باعث شد به این روز بیفتم و تو بچه داری و بارداریم انقدر ناامید بشم.

هرچقد میگم خستم میگه هری

الان دیگه واقعا میخام برم خسته شدم انقدر غرورمو له کرد و موندمفقط میخام برم قم حرم حضرت معصومه چون جایی رو ندارم ادم خیابونی ام نیستم