2703
2553
عنوان

ی سوال

167 بازدید | 12 پست

پسرم تقریبا دو سالشه همش جیغ میزنه گریه میکنه بازی میکنه وسطاش دیدی قاطی کرد جیغ و داد و بیداد ی چیزی میخواد نمیدم همش جیغ میزنه دیگه انقد داد کشیده صداش گرفته ب نظرتون طبیعیه یا مشکلی داره یا مریضه

طبیعی عزیزم.داره یاد میگیره هرچی میخواد با داد و فریاد بگیره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

درست وسط سن استقلال طلبی و منفی کاریشه 

اگر چیزی که میخواد یا کاری که میخواد بکنه واقعا براش خطرناک یا مضر نباشه نباید بگیم نه. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

نمی تونه خوب صحبت کنه و منظورش رو بگه 

احتمالا شما هم بعد جیغ و دادش تن به خواستش میدی ،و یاد گرفته با این روش کارش رو پیش ببره 

داره به سن لجبازی هم نزدیک میشه که راه کم کردن لجبازیش اینه که شما لجبازی نکنی

به 1480زنگ بزن و بگو میخوام با مشاور تربیتی یا کودک صحبت کنم راهنماییت میکنن

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊
2714

به نظر من میتونه مشکل داشته باشه که کمترینش کم توجهی از طرف مادر هست    برای جلب توجه اینکار رو میکنه   ولی اگه واقعا خیلی بهش توجه داری برو از مشاور کمک بگیر

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن

هر چی می خواد در اختیارش بزار نزار عصبی باشه خودت هم با صدای آروم باهاش صحبت کن و سرش داد نزن

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

وای دیگ خودمم عصبی شدم نمیتونم خودمو کنترل کنم انقد زدم از سر و کله خودم چشام سیاهی میره بخدا خستمون کرده تا بااشو میبینه میگه منو بغل کن ببر بیرون همچنین مادرشوهرم مامان خودم فقط ب اینا میچسبه ک ببرنش بیرون