2410
2553
عنوان

کسایی که باشگاه رفتن بیاید لطفا

111 بازدید | 10 پست

سلام خوبید؟

من قدم۱۶۵و وزنم ۴۴هست میخوام چاق تر شم سایزم بیشتر شه و اندامم فرم بگیر اما نمیدونم چه باشگاهیی برم فیتنس پلاتیس یا...؟

تجربه ایی دارید؟بعد اینکه چقد میتونه رو چاق شدن ادم تاثیر بذاره ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بدنسازي كه با دستگاه كاركني،به مربي بگي ميخوام حجم بگيرم و توو پر بشم خودش ورزشاي مخصوص بهت ميده تغذيه هم بهت ميگه چيا بخوري كه مفيد و پر كننده باشه

مثلا حبوبات رو من ميدونم كه بسيار مقوي و حجم دهنده هست اين. پسر خالم ميگه كه خودش مربي بدنسازيه،نخود و لوبيا و عذس،هميشه ميپزه ميخوره

بدن سازی بهتره بد چند وقت حجم میگیری فقط موقع تمرین با خودت سیب زمینی،تخم مرغ،سینه مرغ،دنت،نودلیت،شیرموز.خرما و موز با خودت ببر حین تمرین بد هرست یکم بخور زودتر نتیجه میگیری

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2714

بدنسازی

trx

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه