2703
2553
عنوان

بعضیا چطور میتونن از پسرپول بگیرن؟!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 45 پست

من با همسرم ۶ سال دوست بودیم دیگه بد چند سال باهم راحت بودیم خودش پول میریخت تو کارتم یا خودم میگفتم فلان چیز دیدم خوشم اومده یا لازم دارم پول میریخت تو حسابم یا میگفت بریم بگیریم یا میگفتم میخوام برم کلاس میگفت باشه خواستی بری ثبت نام بگو باهم بریم بد میرفتیم حساب میکرد

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره زمان ما هم بودن دوستانی که دوس پسرشون همه خریداشون رو انجام میداد.فک کنم به بعضی از مردا حس قدرت میده.گاهی هم مردای جا افتاده تر برای اینکه دوس دختر خیلی جوون داشته باشن اینکارو میکنن.چون خب با سیاست ترن و رگ خواب رخترا رو میدونن.

ولی در کل بعید میدون تا نفعی براشون نداشته باشه همچین خرجایی کنن

من با همسرم ۶ سال دوست بودیم دیگه بد چند سال باهم راحت بودیم خودش پول میریخت تو کارتم یا خودم میگفتم ...

منم همینطوری بودم ۸ سال دوست بودم . هیچ رابطه ای هم نداشتیم نمیدونم چرا همه میگن چیزی میدن و...

خداروشکر
2720

فقط تو کف اینایی ام که میگن پول میگیرن رابطه دارن😐همه مثل دخترای اطراف شما نیستن پس راحت این چیزارو به هرکی نچسبونید🙋‍♀️

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏
فقط تو کف اینایی ام که میگن پول میگیرن رابطه دارن😐همه مثل دخترای اطراف شما نیستن پس راحت این چیزارو ...

اره واقعا 

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
2714
منم همینطوری بودم ۸ سال دوست بودم . هیچ رابطه ای هم نداشتیم نمیدونم چرا همه میگن چیزی میدن و...

واسه منم سواله چرا فکر میکنن همه اگه خرجی میکنن باید در قبالش چیزی بخوان ادم وقتی کسی دوست داره دوست داره خوشحالش کنه به هرنوعی همه چی که رابطه جنسی نیست

شوهر من پول داشت عاشق خرج کردن برا اطرافیانش بود و هست برا من مادرش برادرش رفیقاش .کلا مدلش بود پول میریخت کارتم .به زور میبرم پاساژ خرید کنم . 

والا بعد عروسی انگار برق گرفتش کلی عوض شد😁

خداروشکر
واسه منم سواله چرا فکر میکنن همه اگه خرجی میکنن باید در قبالش چیزی بخوان ادم وقتی کسی دوست داره دوست ...

دقیقا شوهر من نه بلد بگه دوست دارم نه عزیزمی هیچی فقط بلد زرت و زرت چیزی بخره مثلا میگم برو متست بخر میبینم دنت خریده از اونا که دوست دارم این کارش یعنی دوست دارم به حساب خودش🤣

شوهرم همیشه میگه فقط ادمی که از پول به خاطر کسی بگذره به نظرم واقعا دوسش داره کلا دیدش اینِ

خداروشکر
دقیقا شوهر من نه بلد بگه دوست دارم نه عزیزمی هیچی فقط بلد زرت و زرت چیزی بخره مثلا میگم برو متست بخر ...

خب وقتی کسی دوست داره دوست داره خوشحالش کنه حالا چه همجنس خودش باشه چه غیر همجنس من خودم عاشق عروسکم وسایل فانتزی الان چند سال ازدواج کردیم همسرم میدونه بخواد بدون مناسبت چیزی بخره یا خوشحالم کنه عروسک یا وسیله فانتزی میخره

2706