2726

دوستای خودم همش درحال پول گرفتن بودن 

من اصلا نمیتونم 

همچین آدمایی اطرافتون دیدید؟؟

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من توسایت دیدم واقعااا برام عجیبه چون من حتی تو دوران عقدهم روم نمیشد پول بگیرم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من دوران دانشگاه چنتا از همکلاسیام این مدلی بودن ولی خوب روابط بازی هم داشتن دیگه منکر میشدن ولی یکیشونو تو ماشین دیدم 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
من پول نمیگیرم.خودشون خرج میکنن 

چطور خرج میکنن؟

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

منظورت دوس پسره؟؟

من خودم تو دوران دوستی با شوهرم هیچ طلب مالی ازش نکردم و هرچی کادو خرید ب میل خودش بود ن خواسته من... ک فک نکنه تو خونه بابام کم دارم چون هیچی کم ندارم

اما الان ک شوهر مه حسابی از خجالتش در میام😶😶

آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

خانواده شون اویزون بودنو یادشون داده من حتی به دوست پسرم دونگمم میدم یاد نگرفتم اویزون باشم هیچوقت این جور آدمها من دیدم حتی از بقیه هم انتظار دارن مثلا چیز مفتی دعوتشون کنن

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
2706