1472
1411

دوستای خودم همش درحال پول گرفتن بودن 

من اصلا نمیتونم 

همچین آدمایی اطرافتون دیدید؟؟

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

من خودم با شوهرم دوست بودم . خرجمو میداد البته نه این که من بگم خودش میریخت کارتم 

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

من توسایت دیدم واقعااا برام عجیبه چون من حتی تو دوران عقدهم روم نمیشد پول بگیرم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
1473

من دوران دانشگاه چنتا از همکلاسیام این مدلی بودن ولی خوب روابط بازی هم داشتن دیگه منکر میشدن ولی یکیشونو تو ماشین دیدم 

یه دختر که عاشق رنگ آبیه💙👗🍬 بلاخره منم 💐برای خوشبختی همه جوونا یه صلوات بفرستین💐
1469
من پول نمیگیرم.خودشون خرج میکنن 

چطور خرج میکنن؟

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

منظورت دوس پسره؟؟

من خودم تو دوران دوستی با شوهرم هیچ طلب مالی ازش نکردم و هرچی کادو خرید ب میل خودش بود ن خواسته من... ک فک نکنه تو خونه بابام کم دارم چون هیچی کم ندارم

اما الان ک شوهر مه حسابی از خجالتش در میام😶😶

چ پاییز بدی رو بدون تو میگذرونم 💔   تیکر تولدم 🙄

خانواده شون اویزون بودنو یادشون داده من حتی به دوست پسرم دونگمم میدم یاد نگرفتم اویزون باشم هیچوقت این جور آدمها من دیدم حتی از بقیه هم انتظار دارن مثلا چیز مفتی دعوتشون کنن

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
1474

عاشق چشم و ابروش که نیستن حتمن چیزی هست ک  ماها خبر نداریم (ارواح عممون)😂😂

فکر کنم بدترین عادت جهان عادت با پتو خوابیدنه . فکر کن داری مثه سگ تو کویر لوت عرق میریزی از گرما، تا پتو رو نندازی رو خودت خوابت نمیبره 😐

من اونموقع ک مجرد بودم دبیرستانی بودم با ی مرد زن دار دوس بودم خدا من وببخشه گوشی ولباس ولب تاب واینارو کامل برام خرید البته من نمیدونستم زن داره تا فهمیدم باهاش قطع رابطه کردم خیلی دوسم داشت میگفت طلاق میدم اون وتورومیگیرم منم خطم وعوض کردم اصلا هم بهم دست نزد

مبادل تن با پول 😂😂

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_"من بهت صدمه زدم ؟"                                   _"اینقدر زیاد که عاشقت شدم ......صدمه ات خیلی عاشقانه بود "                                                    💛💛                                                                                        _چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی 😐                         _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا .....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                                           "یاداور فراز و فرود های من "
1331