1147
1273

دوستای خودم همش درحال پول گرفتن بودن 

من اصلا نمیتونم 

همچین آدمایی اطرافتون دیدید؟؟

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

من توسایت دیدم واقعااا برام عجیبه چون من حتی تو دوران عقدهم روم نمیشد پول بگیرم

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
1279

من دوران دانشگاه چنتا از همکلاسیام این مدلی بودن ولی خوب روابط بازی هم داشتن دیگه منکر میشدن ولی یکیشونو تو ماشین دیدم 

یه دختر که عاشق رنگ آبیه💙👗🍬 به زودی قراره بشه خانوم خونه خودش💙👰💙(دوران طولانی عقدم داره به پایان میرسه)💐برای خوشبختی همه جوونا یه صلوات بفرستین💐
1221
من پول نمیگیرم.خودشون خرج میکنن 

چطور خرج میکنن؟

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

منظورت دوس پسره؟؟

من خودم تو دوران دوستی با شوهرم هیچ طلب مالی ازش نکردم و هرچی کادو خرید ب میل خودش بود ن خواسته من... ک فک نکنه تو خونه بابام کم دارم چون هیچی کم ندارم

اما الان ک شوهر مه حسابی از خجالتش در میام😶😶

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفا ی صلوات برای بدست اوردن آرامشم بفرستید😘

خانواده شون اویزون بودنو یادشون داده من حتی به دوست پسرم دونگمم میدم یاد نگرفتم اویزون باشم هیچوقت این جور آدمها من دیدم حتی از بقیه هم انتظار دارن مثلا چیز مفتی دعوتشون کنن

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
1264

عاشق چشم و ابروش که نیستن حتمن چیزی هست ک  ماها خبر نداریم (ارواح عممون)😂😂

یه چندمدت نرقصیدیییم ، به پای نی‌نی‌سایت هِی چسبیدیم، میگیم کو کاری وکو تفریحی، تینا رو شما از دست میدین     

من اونموقع ک مجرد بودم دبیرستانی بودم با ی مرد زن دار دوس بودم خدا من وببخشه گوشی ولباس ولب تاب واینارو کامل برام خرید البته من نمیدونستم زن داره تا فهمیدم باهاش قطع رابطه کردم خیلی دوسم داشت میگفت طلاق میدم اون وتورومیگیرم منم خطم وعوض کردم اصلا هم بهم دست نزد

هنوزم وقتی میبینمت دلم میلرزه...

مبادل تن با پول 😂😂

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭
1220