1472
1459
عنوان

بعضیا چطور میتونن از پسرپول بگیرن؟!؟

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 45 پست

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

چرا همه رو به یک چوب میزنین .

البته من پولارو فقط جمع کردم اخر دادم خودش طلا خرید اورد خواستگاری خیلی به چشم مادرم اومد

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )
1475

من شوهرم تو عقد برام ماشین خرید مامانم دعوام کرد 🤦🏼‍♀️یا برام طلا میخریدتو عقد میگفت چه دلیلی داره😂😂ما فامیلیم بعد برای تولدم قبل ازدواج ست طلا اورد مامانم گفت ممنون ولی زیاد پسش داد😂😂🤦🏼‍♀️

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
8

من با همسرم ۶ سال دوست بودیم دیگه بد چند سال باهم راحت بودیم خودش پول میریخت تو کارتم یا خودم میگفتم فلان چیز دیدم خوشم اومده یا لازم دارم پول میریخت تو حسابم یا میگفت بریم بگیریم یا میگفتم میخوام برم کلاس میگفت باشه خواستی بری ثبت نام بگو باهم بریم بد میرفتیم حساب میکرد

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

آره زمان ما هم بودن دوستانی که دوس پسرشون همه خریداشون رو انجام میداد.فک کنم به بعضی از مردا حس قدرت میده.گاهی هم مردای جا افتاده تر برای اینکه دوس دختر خیلی جوون داشته باشن اینکارو میکنن.چون خب با سیاست ترن و رگ خواب رخترا رو میدونن.

ولی در کل بعید میدون تا نفعی براشون نداشته باشه همچین خرجایی کنن

من با همسرم ۶ سال دوست بودیم دیگه بد چند سال باهم راحت بودیم خودش پول میریخت تو کارتم یا خودم میگفتم ...

منم همینطوری بودم ۸ سال دوست بودم . هیچ رابطه ای هم نداشتیم نمیدونم چرا همه میگن چیزی میدن و...

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )

فقط تو کف اینایی ام که میگن پول میگیرن رابطه دارن😐همه مثل دخترای اطراف شما نیستن پس راحت این چیزارو به هرکی نچسبونید🙋‍♀️

تو نباشی یکی بهتر،مگه قبل اینکه تواصن باشی طبیعتمارو لنگ میذاشت؟!...نه😏
1474
فقط تو کف اینایی ام که میگن پول میگیرن رابطه دارن😐همه مثل دخترای اطراف شما نیستن پس راحت این چیزارو ...

اره واقعا 

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹
فقط تو کف اینایی ام که میگن پول میگیرن رابطه دارن😐همه مثل دخترای اطراف شما نیستن پس راحت این چیزارو ...

👍

منم همینطوری بودم ۸ سال دوست بودم . هیچ رابطه ای هم نداشتیم نمیدونم چرا همه میگن چیزی میدن و...

واسه منم سواله چرا فکر میکنن همه اگه خرجی میکنن باید در قبالش چیزی بخوان ادم وقتی کسی دوست داره دوست داره خوشحالش کنه به هرنوعی همه چی که رابطه جنسی نیست

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
1450