1818
1823

دوستای خودم همش درحال پول گرفتن بودن 

من اصلا نمیتونم 

همچین آدمایی اطرافتون دیدید؟؟

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

من خودم با شوهرم دوست بودم . خرجمو میداد البته نه این که من بگم خودش میریخت کارتم 

طراح لباس عروسم 👗( یکی از دوستان ساخت پاور پوینت . تایپ مقاله .  ساخت بنر و مقالات  انجام میده )

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

من توسایت دیدم واقعااا برام عجیبه چون من حتی تو دوران عقدهم روم نمیشد پول بگیرم

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤
1825

من دوران دانشگاه چنتا از همکلاسیام این مدلی بودن ولی خوب روابط بازی هم داشتن دیگه منکر میشدن ولی یکیشونو تو ماشین دیدم 

یه دختر که عاشق رنگ آبیه💙👗🍬 بلاخره منم 💐برای خوشبختی همه جوونا یه صلوات بفرستین💐
1841
من پول نمیگیرم.خودشون خرج میکنن 

چطور خرج میکنن؟

عینک نمی‌زد که نگن عینکیه!یه روز چاله ی جلو پاشو ندیدوخورد زمین ازاون روز به بعد چلاق صداش میکردن...بخاطر خودت زندگی کن 🌹

منظورت دوس پسره؟؟

من خودم تو دوران دوستی با شوهرم هیچ طلب مالی ازش نکردم و هرچی کادو خرید ب میل خودش بود ن خواسته من... ک فک نکنه تو خونه بابام کم دارم چون هیچی کم ندارم

اما الان ک شوهر مه حسابی از خجالتش در میام😶😶

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم ها کسایی رو ک دوست دارن رو فراموش نمیکنن 😔.. فقط عادت میکنن ک دیگ کنارشون نباشن💔

خانواده شون اویزون بودنو یادشون داده من حتی به دوست پسرم دونگمم میدم یاد نگرفتم اویزون باشم هیچوقت این جور آدمها من دیدم حتی از بقیه هم انتظار دارن مثلا چیز مفتی دعوتشون کنن

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
1826

من اونموقع ک مجرد بودم دبیرستانی بودم با ی مرد زن دار دوس بودم خدا من وببخشه گوشی ولباس ولب تاب واینارو کامل برام خرید البته من نمیدونستم زن داره تا فهمیدم باهاش قطع رابطه کردم خیلی دوسم داشت میگفت طلاق میدم اون وتورومیگیرم منم خطم وعوض کردم اصلا هم بهم دست نزد

مبادل تن با پول 😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1718