2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه جا خوب و بد داره ولی من یکبار رفتم کردستان هرررررچی از خوبی و مردانگی مرداشون بگم کم گفتم. ینی محشرن بخدا. اصلا این حجم از خوبی و مهربونی و صداقت رو توی یه شهر ندیده بودم. عااالین. ایشالله خوشبخت بشن

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2456
2714

هرشهری هم مرد خوب داره هم مرد بد

دوما ما کرد کرمانشاه 

هم زن بازه 

هم پدر سوختش

هم حرمت نگه نمیداره

هم گربه صفته 

پنج ساله ابجیم مچشو با این زن و اون زن میگیره بلز ادم نمیشه

لیست اموال من:😍دخترم❤
همه جا خوب و بد داره ولی من یکبار رفتم کردستان هرررررچی از خوبی و مردانگی مرداشون بگم کم گفتم. ینی م ...

دقیقا منممم ۲سال پیش رفتم  عاشق محبتشون شدم فروشنده هاشم همه ازدم با وجدان خدا حفظشون کنه

دقیقا منممم ۲سال پیش رفتم  عاشق محبتشون شدم فروشنده هاشم همه ازدم با وجدان خدا حفظشون کنه

اره دقیییقا. یعنی تا میفهمیدن غریب هستیم انقد محبت میکردن ک نگو. میرفتیم مغازه مثلا مانتوعه نوشته بود ۷۰ بعد ما هیچی نمیگفتیم خودش ۶۰ تومن کارت میکشید اصلا خییلی خوووبن من اگه اون موقه با شوهرم دوست نبودم حتتتما با یه مرد کرد ازدواج میکردم

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

هیچ آدمی بدون عیب و ایراد نیست. کوردها هم مث بقیه. جامعه ما هزارجور مشکل و ناهنجار داره، کوردها هم مستثنی از مشکلات جامعه نیستن ولی در حالت برابر من همیشه به مرد کورد بیشتر اعتماد میکنم تا جاهای دیگه. 

اکثرا خانواده دوستن. کمتر خیانت میکنن یا حداقل دور و بر من که اینجوره. مث بقیه جاهای ایران مسائل مادرشوهرو...دارن اما به فجیعی چیزایی که در نی نی سایت خوندم، اصلا ندیدم خودم.

2706