2726
عنوان

خانمهای خیاط و خلاق یه لحظه

70 بازدید | 11 پست

چند تا شلوار نسبتا نو بهم دادن،ولی ازلحاظ قد شلوار چند سانت کوتاهه،،پیشنهادی دارید کمی بلندتر بشه،،خودم نظرم اینه پارچه گلدار تهیه کنم و پایینشو پاکتی کنم،،به نظرتون میشه؟

میشه _  میتونی کوتاه ترم کنی  تو خونه بپوشی

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از همون پارچه ای که هست یه درجه تیره تر یا روشن تر تهیه کن یا یه رنگ متضاد مثلا اگه شلوار سفیده پاکتی صورتی یا لیمویی بهش بده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

شلوار خونه ای عیب نداره ولی اگه میخوای بیرون بپوش ضایع اس مگر اینکه پارچه رنگ خودشو پیدا کنی

میتونی هم کلا شلوارکشون کنی

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
خانوما شما خیاطی چطوری یاد گرفتین رفتین کلاس؟؟؟بدون دوره دیدین میشه خیاط شد فقط از پس خودم بر بیام

من رفتم کلاس ولی در کنارش باید یه مدت هم وردست وایسی دوخت اصولی رو یادبگیری این دو تا باید با هم باشن به تنهایی کلاس یا به تنهایی وردست بودن فایده نداره

البته اگر جای خوبی بری کلاس و متد خوبی هم باشه و نخوای بری جایی سر کار بعدها همون کلاس رفتن عالیه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
من رفتم کلاس ولی در کنارش باید یه مدت هم وردست وایسی دوخت اصولی رو یادبگیری این دو تا باید با هم باش ...

وردست که یه مدت رفتم از الگو کشیدن هیچی نفهمیدم😂

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
وردست که یه مدت رفتم از الگو کشیدن هیچی نفهمیدم😂

حتما برو کلاس وگرنه هیچی نمیفهمی