2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دوست دارن من حسم اینه که دخترم دوسم داره 

ببخشید ولی اونکه گفتم واقعیته😅 اون فقط به شما احتیاج داره و حس امنیت داره اون عشقو علاقه رو درک نمیکنه ولی نیازو درک میکنه چون با نیاز به دنیا میاد

میشه برای کار پیدا کردنم یه صلوات بفرستی😍
2728
ببخشید ولی اونکه گفتم واقعیته😅 اون فقط به شما احتیاج داره و حس امنیت داره اون عشقو علاقه رو درک نمی ...

ن واقعا خالصانه دوس دارن با گریهمون گریه میکنن دیروز سرم زدم پسرم انقد ناراحت بود تاالان همش میگه مامان میرم‌دکترو میزنم درصورتی ک من میبرمش محکم میگیرمش ک امپول بزنه.

یعنی شماها یی که میگین بچه کوچیک از رو غریزه دوستون دارهذهیچوقت بچه تون نیومده  یهویی بغلتون کنه و بوستون کنه یا جاییتون زخم شه دلسوزی کنه یا اشکتونو ببینه واستون ناراحت شه

اگ اینا دوس داشتن نیس پس چیه؟ غریزه اس؟؟؟؟؟ 

شما زنا خیلی دیدتون بده.. کلا بدبینید.. نمیفهمم چرا

خب خودتون هم گفتین اگ براش کم نذاری یعنی بی منت هم نیست اگ یجا ناخاسته برخلاف میلش عمل کردی دیگ ن دوستت داره ن هیچی

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
یعنی شماها یی که میگین بچه کوچیک از رو غریزه دوستون دارهذهیچوقت بچه تون نیومده  یهویی بغلتون کن ...

وای معلوم ک بچه هم خیلی مادرو دوست داره

خب خودتون هم گفتین اگ براش کم نذاری یعنی بی منت هم نیست اگ یجا ناخاسته برخلاف میلش عمل کردی دیگ ن دو ...

آره درست میگید اکثر آقایون اگه فقط یه بدی ببینن تمام خوبیها فراموششون میشه.. ولی خدا زنا رو اینجوری افریده که محبت کنن.. واسه یه مرد همین کافیه دیگه چی میخواد..

آره درست میگید اکثر آقایون اگه فقط یه بدی ببینن تمام خوبیها فراموششون میشه.. ولی خدا زنا رو اینجوری ...

درسته حرف شمام پس یه مرد کسی نیست ک بدون منت و درخواست دوستت داشته باشه و ما زنها بدبین نیستیم واقع بین هستیم

محبت وعلاقه پدرومادربیشترازفرزنده

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....