1147
1273

چلا نداله؟

هروقت میخوای راجب کسی قضاوت کنی ، آرووم زیر‌لب به خودت بگوو:‌مگه من کی‌اَم/:؟              *این متنو سه بار بخون:           ‌‌‌‌‌‌     ‌‌    ‌‌    ‌‌‌      ‌‌‌ اصلا کی تأیین میکنه درست و غلط چیه؟     ‌‌‌      ‌درست، تو ذهن یکی ، غلطه          ‌‌‌‌‌‌‌       ‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌     ‌غلط، تو ذهن یکی ،درسته ..پس تفکراتتونو‌ واسه خودتون نگه دارید...                           عکس پروفایلم خودم نیستم 

نداله؟؟

دخترگیلانم🌿سرزمین من پر از آرامش است🌿تصویر بی بدیلی از شاهکار خداوندتا همیشه سرسبزو بهاری🌿سرزمین من در هوای مه گرفته هم امید را نفس میکشد🌿از ساحل زیبای دریا،از پناهگاه هزاران پرنده زیبا🌿دریای مه آلود با امواج پرچین ساحل🌊به لهجه گیلکی ارامش سر میدهد🌿گیلان نشاط سبز همیشگی من است🗻تورا در جاذبه ی سواحل چشم نواز دشت میبینم🌿همیشه بوی نان محلی می آید.اینجا نان تاریخ انقضا ندارد،خوشی ها مستی ها و آرامش،همیشه ماندگار است🗻زنان روشن سرزمین من،بوی تاریخ میدهند،در لطافت ابریشمین احساسشان.🌸زیبایی های بی بدیل تورا فقط باید به نظاره نشست.🍃فقط باید عشق را در این دشت نفس کشید.من دختر گیلانم🌿اینجا سرزمین من است.🍃سرزمین من پر از آرامش است.🍃

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279