2410
2553
عنوان

بچه ها میشه یه چیزی بگین قوت قلب بگیرم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 22 پست
عزیزم خداروشکر کن که دیگه تموم شده.منم آرزومه بعد از 12 سال شوهرم آدم بشه.هر چند منم باشم یادم نمیره ...

بله درسته

خداروشکر تموم شد 

عزیزم ان شاالله که مشکلات تو هم تموم بشه و به آرامش برسی

مثل من من اصلا کینه ای نبودم و نه هستم توی عمرمم با کسی قهر نکردم یا با کسی بحثم نشده ولی هیچ وقت ب ...

همه مشکل دارن عزیزم منم مثل توام تازه من غریب هم هستم تو این شهر بی خیال به درک خانواده شوهر کیلو چند بهشون فک نکن اعصاب خودتو هم بهم نریز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم مثل تو بودم اوایل همش فکرم مشغول میشدو حرص میخوردم ولی الان خداروشکر شوهر خیلی خوبی دارم ب ...

ان شاالله که همیشه خوش باشی منم وقتی میبینم شوهرم چقد تغییر مثبت کرده راحت تر کنار میام با گذشته

ببین عزیزم الان که داری با خودت به اینا فکر میکنی کی دارهدعذاب میبینه؟؟؟کی ناراحت میشه؟؟؟کی دلش میگی ...

ممنونم عزیزم😍😚

بله واقعا من قلب تپنده ی اون خونه م

2720
منم مثل شما هستم.ببین به این فکر کن که چقدر تو خوب بودی و رفتارهات درست بوده که الان همه چیز درست شد ...

بله درست میگی

درسته که تو روشون واینسادم و جواب بد زبونی هاشونو با سکوت دادم ولی سکوت من اونا رو مجبور به سکوت کرد 

الان دیگه هیچ حرفی نمیزنن و هیچ حرکتی نمی کنن

گاهی بی محلی هایی میکنن که منم زیاد اهمیت نمیدم

ان شاالله که همیشه خوش باشی منم وقتی میبینم شوهرم چقد تغییر مثبت کرده راحت تر کنار میام با گذشته

قربونت عزیزم خداروشکر که شماهم همسر خوبی دارید باور کن فقط همین خوبیا میمونه تو زندگی ان شاء الله که همیشه در کنار هم خوشو خوشبخت باشید عزیزم   

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃
2714