2726

من اوایل عروسی مشکلات زیادی داشتم

شوهرم باهام نبود خانواده شوهرمم سوء استفاده کردن و حرفهایی زدن و رفتارهایی کردن که هنوزم آثار سوءش روی من مونده!

مثلا شوهرم طلاهامو فروخت تا قرضاشو بده وام گرفت یه ریالش خرج خودمون نشد

راهو باز کرد تا خواهراش هر حرکتی مجاز باشن انجام بدن!

درسته که الان همش متوقف شده

و حتی یک حرکت هم دیده نشده و حرفی نشنیدم ولی دلم خونه ازشون!

تا یادم میاد که شوهرم میرفت پیش خانوادش منو تخریب میکرد اونام به روش های مختلف دخالت میکردن و ...

شوهرم از هر راهی سعی میکرد به من زخم بزنه

با کلامش با رفتارش با بی محلی هاش و با هزار چیز دیگه

الان خوبه الحمدلله

ازش راضی ام الان ولی تا یادم میاد دلم میگیره

در دیزی باز بود حیای گربه کجا رفته بود؟؟؟

ما مشکل داشتیم هر کسی هم از راه میرسید از آب گلالود ماهی میگرفت

من هیچ وقت حلالشون نمی کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم منم مثل تو بودم اوایل همش فکرم مشغول میشدو حرص میخوردم ولی الان خداروشکر شوهر خیلی خوبی دارم به خاطر اونم شده هرچی بودو فراموش کردم

دیش دیرین دیرین ماشالا پیش گیرین گیرین ماشالا آی ماشالا 😁😅💃🕺💃🕺💃🕺💃

ببین عزیزم الان که داری با خودت به اینا فکر میکنی کی دارهدعذاب میبینه؟؟؟کی ناراحت میشه؟؟؟کی دلش میگیره؟؟؟

فقط خودت 

گذشته بود مشکلاتی بوده تموم شد رفت خداروشکر که الان خوبه

ولی حواست باشه ۱ درصد مشکلات قبل پیش نیاد 

دیگه گذشته رو نیار تو ذهنت چون خودت اذیت میشی گلم 

فقط خودت غصه میخوری تو قلب اون خونه ای نباید ناراحت باشی نباید غضصه بخوری دوستممممم

منم مثل شما هستم.ببین به این فکر کن که چقدر تو خوب بودی و رفتارهات درست بوده که الان همه چیز درست شده

من فقط یه مادرشوهر دارم بدی هایی که همین یه آدم در حقم کرد بیشتر از خانواده شوهر شما بود.

اتفاقا الان تو راه خونش هستم .ولی دیگه گذشته اذیتم نمیکنه.همه چیز تموم شده.مهم الانه

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
ببین عزیزم الان که داری با خودت به اینا فکر میکنی کی دارهدعذاب میبینه؟؟؟کی ناراحت میشه؟؟؟کی دلش میگی ...

با نگاه به گذشته و درگیری ذهنی که پیدا میکنی 

خودت اذیت میشی 

همسرت هیچیش نمیشه عزیزم 

نذار گذشته باعث دوری و ناراحتی دوبارتون بشه

با این فکرا فقط خودتو نابود میکنی

حداقلش خودت دلت واسه خودت بسوزه

بیخیالی بهترین کاره

همین فکرا از پا درت بیاره هیچ کس دلش واسه تو نمیسوزه

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...

منم عین توام نمیتونم فراموش کنم. با نرفتن به خونشون و فکر نکردن بهشون. ندیدنشون. پاک کردن شمارشون. دارم فراموش میکنم همچین آدمایی اصلا وجود داشتن الان خیییلییییی آروم ترم. فک میکنم نیستن🤷🏻‍♀️شوهرم میگه بیا بریم میگم دستت دردنکنه من تو خونه خودم راحت ترم آقایی میگه پس منم نمیرم. میگم نه تو برو مامانته بزرگت کرده اگرم مشکلی هست بین من و اوناس من نمیخوام بین این دعوا تو خورد بشی. این جمله باعث میشه نره..ینی با دست پس زدن با پا پیش کشیدن.یسری وقتام میخوام از سرم بازش کنم حوصلشو ندارم انقد اسرار میکنم تا بره. البته همسر من تو اون دعوا ها هیچوقت طرف خانوادشو نمیگرفت و منو جلوشون خراب نمیکرد فقط نمیتونست بین زنشو و خانوادش یکیو انتخاب کنه ک من بهش حق میدم خودمم بودم خانوادمو انتخاب میکردم

منم مثل شما بودم یادم میومد حرص می‌خوردم عصبی شدم،ولی یه مدت پیش همشون فراموش کردم وسعی کردم طوری زندگی کنم که خانواده شوهرم حسرت زندگیمو بخورند الان خدارو شکر می‌دونم خیلی بهم حسادت میکنند،عزیزم شما گذشته اتون خراب شده می‌خوایید با این فکرت ایندتونم خراب کنید

به جای کینه گرفتن از خانواده شوهر، می بایست از شوهرت ناراحت باشی و کینه به دل بگیری چون مقصر شوهرت بود که اجازه این رفتار رو به اونا داد، و اگه الان خداروشکر ازش راضی هستی پس ببخش و بگذر و فراموش کن. دیگه خودتو الکی حرص نده.

از کسی کینه به دل گرفتن بخاطر خاطرات گذشته و یادآوری اونها، مثل این می مونده شماباقیمانده غذاتونو بریزید تو کیسه و بندازید دور گردتون، اوایل ممکنه چیز خاصی به نظر نیاد ولی بعد از مدتی غذاها می گنده و فاسد میشه و بوی بدش باعث آزار خودت و اطرافیانت میشه. اونقدر این کارو ادامه میدی تا تحمل اون کیسه برات غیر قابل تحمل میشه. حالا چاره ش چیه؟!!! اینکه اون کیسه رو دربیاری بندازی دور نه اینکه بخوای دماغت رو ببری . پس رها کن و بگذر ، نه به خاطر اونها، بخاطر آرامش خودت.شما به اندازه کافی اون سالها ناراحتی و سختی داشتی دیگه چرا این ناراحتی رو این همه سال باید دنبال خودت بکشی و بیشتر خودت رو عذاب بدی؟

عزیزم هرکسی باشه اوایل زندگی مشکل داره تا چندسال حتی کسایی ک عاشق همن و برای هم میمیرن ک من خودم یکیشون بودم بیا منطقی بهش فکر کن ما انسانیم زن و مرد کاملا متفاوتن شما از ی فرهنگ و شخصیت وارد ی خانواده ای با ی فرهنگ دیگه شدی ی سری از رفتارا برای اونا کاملا عادیه اما ممکنه برای شما ناخوشایندباشه و بالعکس ن شما مقصری ن اوشون چرا چون شما 20سال یا بیشتر یا کمتر با خانواده ی خودت زندگی کردی و حالا وارد ی جمع جدید شدی تا ی رفتارایی میبینی سریع مقایسه میکنید و این اشتباه محضه بلاخره خانواده شوهرهرچقدرم خوب باشن ی حس قدر ت نسبت ب عروس دارن حتی خودشما شاید در شرایطش نباشی بلاخره باید اینارو دیدو گذشت عزیزدل بجای غصه خوردن و تلخ کردن کام بخاطر گذشته باید بریزی این بدیارو روی ماسه های دریا ک بشوره و ببره همسرمن دیوونه وار عاشقم بودوهست ومن بخاطر کم بودن سن ازدواج مجبور بودم درکنار خانوادش ک خ خوب بودن زندگی کنم من تازه وارد بودم ی چیزایی ب رام ناخوشایند بود ازرفتاراشون گاهی فکر میکردن نباید بمن خ رو بدن گاهی پسرشون با اینکه خ عاشقم بود منو جلوشون خورد میکرد و مثلا داد میزد سرم خب جداشدم گذشت و همسرم دیگه اون کارارو تکرار نکرد ب اینکه همه میدونن چقدر زن ذلیله من خودم ازش خاستم دیگه جلو کسی بهم خ توجه نکنه ابراز علاقه نکنه یا هدیه یا پول جلوشون نده بهم چون هرادمی باشه حتی خودشما ی کمبودایی هست بلاخره حس حسادت تو وجودادم زنده میشه چون ادما همه کامل نیسن بلاخره مرد من ی خوبیای داره و ی بدیایی ببین کجای کارت اشتباه بوده ک حس اونارو برانگیخته میکرد خانواده همسرم از توجه زیادی بمن اینطورمیشدن خصوصا ک من جهیزیه نداشتم خ جزعی بخاطر ناراضی بودن خانوادم و همسرم همشو بروزترینشوخرید و اونام بلاخره ناراحت میشدن و دخالت میکردن منم طلاهامو فروختم اوایل ازدواج ک ماشین بخریم و بدهیامونو بدیم و اصلا غصه ما ل دنی ارو نمیخورم الی شکر شاید طلاهارو داشتم اما هنوز همسرم مثل قبلا بود فقط بفکر ارامش روحی خودت باش بگذر و گذشت کن بریز دور خاطرات نحسو اشتباه ما همینه ک تو گذشته گیریم خاهرم از زمان حال لذت ببر من جداشدم و هنوزم همسرم برام بروزترین وسایلارو میخره ک بازهم حس حسادت...اما دیگه اجازه دخالت ندارن خودتم رو نده بهشون من هرگز با اینکه شاید ی جاهایی خ حرفا شنیدم بی احترام ی نکردم دنیا رو عشقه گوربابای حسودا همیشه حسودو زورگوهست همیشه در مقابلشون بخند شادباش نزار نقطه ضعف بگیرن مثلا گاهی بمن میگن تو به ش بگو فلان کارو کنه با اینکه اگر بگم تاثیر داره خودمو ن جلو اونا اذیت میکنم و ضهف میدم ن میونمو با همسرم خراب میکنم میگم حرف منو گوش نمیده خودتون بگید و وقتی میگن همسرم میگه بشما چ اینطوره سیاست خاهرم

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹
منم همینطور ازشون دیکه کینه به دلم گرفتم هیچ وقتم اون کینه از دلم نمیره مگه بمیرم 

مثل من

من اصلا کینه ای نبودم و نه هستم توی عمرمم با کسی قهر نکردم یا با کسی بحثم نشده ولی هیچ وقت بدی های اینا یادم نمیره

چون خواهر نداشتم ساده و بی تجربه بودم اونام عقده های روانیشونو خالی میکردن

الان خیلی باهاشون سرسنگینم فقط احترامشونو دارم وگرنه جایی توی قلبم ندارن!

ما ادما باید کنارهم بجنگیم تا پخته بشیم زندگی همش عشق بازی و نازو عشوه نیست ک لباسای رنگی بپوشیم تا شوهر دورمون بگرده زندگی همش روابط عاطفی نیس گاهی مرد و خانوادش میخان قدرت مردو نشون بدن و ما زنای ضعیف مجبوریم بکشیم و هیچی نگیم اگر اینارو دور نریزی میشه عقده و ببخشید در اینده خودت هم برای عروست همین کارارو بدون اینکه بخای و یادت بیاد میکنی داشته هاتوببین و خدارو شکر کن خ ها ازشرایط شما بدترن مثل ا من خالم مادرشوهرش کتکشم میزد خوردش میکرد شوهرش لب باز نمیکرد اما موند پای زندگیش الان بعداز10سال تونسن ازمادرشوهر ک ی د ی و بود واسه خودش جداشن مرده حتی بهش خیانتم کرد اما موندو زندگیشو ساخت الان مرده تازه پخته شده و تمام زندگیشوفروخته داده ی خونه بنام زنش کرده و جونش میره میاد اون شده خاله بیچارم سربچه سومش ک باز دخترشد مادرشوهر کاری کرد ک شوهره بیمارستانم نرفت خب پس اون ب اید میمرد عزیزم هرکس ی درصدی سختی داره ی سنگ و روسوبات بی ارزش زیر سختیا الماس میشن هرمردی تو ی سنی پخته میشه زندگی کن شادباش امیدوارم همیشه لبای همتون خندون باشه

خدایی که من توی قلبم دارم فقط خالق زیبایی و عشقه ♥️🌈♥️آرامش زندگیمو از وجود خدای مهربونم دارم ♥️ 💙بزرگ ترین دارایی من داشتن همسر مهربونمه که زیباترین هدیه ی خداست🙏💙مادر دختری به زیبایی گل رز هستم🌹👨‍👩‍👧🌹
2706