2410
2553

چندروز پیش بی بی چکم مثبت شد امروز صبح رفتم آز دادم شد ۵۵تدمن البته آزادبودااا😢

راستی برام دعاکنید مثبت شه🤗🤗

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
وا من سى و خورده دادم 

واقعاگرون بود

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤
چرا نسخه نگرفتی؟

دفترچم تموم شده بود

2714

چقدر گرون بوده شهر ما ۴ هزار تومانه با نسخه بهداشت البته

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

انشالله که مثبته عزیزم ولی تازه اول خرج کردنت حتما برو بیمت و درست کن راه درازی داری غربالگری و سونو های مختلف و آزمایش و هووووو 

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  

من چندماه پیش با نسخه حدود 20 شد ..البته فقط نشون داد باردارم یا نه ... بتا رو دقیق نگفتن بهم .فقط گفت بالای 1000  (انگار با نسخه اینطوره)

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
2706