1874
1924

چندروز پیش بی بی چکم مثبت شد امروز صبح رفتم آز دادم شد ۵۵تدمن البته آزادبودااا😢

راستی برام دعاکنید مثبت شه🤗🤗

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤

وا من سى و خورده دادم 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😉              با اینکه حس شیشمم قویه اما خودم اونجور بش معتقد نیستم خیلیا حتی راجبه دسشویی رفتنشون هم حس شیشمی میخوان یا میشه یا نمیشه بسپارید ب خدا اصلا شاید درست در نیاد 😬

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

وا من سى و خورده دادم 

واقعاگرون بود

نی نی خوشگلم مرسی ک اومدی تودلم😍😍عاشقتم بااینکه ندیدمت۹۸/۳/۲۳آزمایشم مثبت شد�👪نفس مامان بابا منتظرتیم...همسرم همه زندگیمه❤
1922

شهر ما20 تومنه

شروع رژیم در کنار بچه های خوب بامدادخمار...وزن73وزن هدف تا اخر اذر62هدف نهایی58.....بهترین حس دنیاست عشقت بشه شریک همیشگیه زندگیت❤این حس خوبو برای همتون آرزو میکنم😍😍😍
چرا نسخه نگرفتی؟

دفترچم تموم شده بود

چقدر گرون بوده شهر ما ۴ هزار تومانه با نسخه بهداشت البته

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
1911
دفترچم تموم شده بود

من  دفترچه هم دادم تاثیری نداشت 

تیکر تولد پسر خوشگلمه🤗،ایشالا منم تا اون موقع لاغرشم تو عکساش خوشگل بیفتم🤐😥،وزن اخر بارداری ۹۸🤕😧🤢وزن بعد زایمان ۹۰ 😥وزن شروع رژیم ۸۷/۷۰۰😫وزن فعلی ۷۷😉،هدف اول ۷۲🤥هدف دوم ۶۷😊هدف سوم ۶۲😍😍وای خدا ینی میشه من ۶۲ بشم🤣🤣مامان پرهام کـــوچولو هــسدم 😍👪الهی من دورت بگردم همه دار و نـــــــدارم عاشقتم کوچولوی دوست داشتنیــــــــم😘اصلا بذار من بخــورمت راحت شم😬😄😋

انشالله که مثبته عزیزم ولی تازه اول خرج کردنت حتما برو بیمت و درست کن راه درازی داری غربالگری و سونو های مختلف و آزمایش و هووووو 

چطوری دلتون میاداز جنی که شب تا صبح عاشقانه نگاتون میکنه بترسید  

من چندماه پیش با نسخه حدود 20 شد ..البته فقط نشون داد باردارم یا نه ... بتا رو دقیق نگفتن بهم .فقط گفت بالای 1000  (انگار با نسخه اینطوره)

بیداریِ این روزها ... خوابِ تلخیه !!!
1826

شهر ما پونزده هزار بوووود البته دقیقا ده  دوازده ماه پیش😕😕😕😕

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
شهر ما پونزده هزار بوووود البته دقیقا ده  دوازده ماه پیش😕😕😕😕

پارسال تا امسال خییییلی فرق کرده