1147
1273

سفیده و آخری بهترن

«الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، همان کسانى که ایمان آورده‏ اند و دلهایشان به یاد خدا آرام می‌گیرد آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش می‌یابد»

اسی دومی قشنگتره دیگه عکس نفرس😁😁🤦🏼‍♀️

هروقت میخوای راجب کسی قضاوت کنی ، آرووم زیر‌لب به خودت بگوو:‌مگه من کی‌اَم/:؟              *این متنو سه بار بخون:           ‌‌‌‌‌‌     ‌‌    ‌‌    ‌‌‌      ‌‌‌ اصلا کی تأیین میکنه درست و غلط چیه؟     ‌‌‌      ‌درست، تو ذهن یکی ، غلطه          ‌‌‌‌‌‌‌       ‌‌‌‌‌‌      ‌‌‌‌     ‌غلط، تو ذهن یکی ،درسته ..پس تفکراتتونو‌ واسه خودتون نگه دارید...                           عکس پروفایلم خودم نیستم 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

دومی

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
سفیده و آخری بهترن

آخری از سری عکس های اول ها... 

«الَّذِینَ آمَنُواْ وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُم بِذِکْرِ اللّهِ أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ، همان کسانى که ایمان آورده‏ اند و دلهایشان به یاد خدا آرام می‌گیرد آگاه باش که با یاد خدا دل‌ها آرامش می‌یابد»
1279
8

دومی و چهارمی 

یه دختر که عاشق رنگ آبیه💙👗🍬 به زودی قراره بشه خانوم خونه خودش💙👰💙(دوران طولانی عقدم داره به پایان میرسه)💐برای خوشبختی همه جوونا یه صلوات بفرستین💐
1264

از بالا چهارمی

واقعا چرا یه عدتون ایییین همه عقده ای هستید؟؟؟ یعنی قشنگ از کامنت بعضیهاتون، بوی گند حسادت و عقده های درونی، از دوردستها به مشام میرسه ! (همه نه ها، فقط یه عده.) دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
1220