1265
1273
عنوان

رمان بازها میاید یه لحظه

840 بازدید | 153 پست

بچه ها یه رمان خیلی غمگین و پایان تلخ بهم معرفی میکنین

رمان های مودب پور رو نگید همش رو خوندم

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کسی که سنگدله شاید گذشته اش رو نبخشیده

مادام کاملیا از الکساندر دومای پسر 😭صاف میشی از خوندنش

چشم هایش بزرگ علوی😭😭😭😭

داستان دوشهر چارلز دیکنز

در انتظار شهرزاد رویا سینا پور تا یکهفته از زندگی سیر بودم😭

شیخی به زنی فاحشه گفتا مستی ؟   هرلحظه به دام دگری پابستی؟       گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم       ایا تو چنانکه مینمایی هستی؟😏       حکیم خیام

یادم اصلا نمیاد ولی دالیت بخون خیلی خوب تم غمگین 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

یه رمان بود اسم یه دختر خیلی قشنگ بود داستان یه دختر نسیحی که عاشق پسر برادر صاحبخونه اش میشه فکر کنم رکسانا بود خیلی خوب پیش میرفت ولی آخرش خیلی تلخ شد

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.

بامداد خمار شنیدم خیلی غم انگیزه😐

خداروشکر میکنم که به من این قدرت رو داد که با ذهنم هر چیزی رو جذب کنم😊😍...آقای عباسمنش ازت تشکر میکنم بخاطر اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتی ...خدایا ممنون که منو با خانوم راندا برن آشنا کردی و خانوم راندا برن بخاطر اطلاعاتی که در اختیارم گذاشتی ممنونم...من خوشبختی.عشق.سلامتی.ثروت رو به زندگیم دعوت میکنم😊😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
8

ی رمان چند سال پیش خوندم اسمش هستی بود تهش تا یک ماه رمان نمیخوندم انقد بد و تلخ تموم شد بگما مال پنج سال پیش میشه اما خوب بود 

"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان....خدایا فندق کوچولومو ب تو سپردم
1264
ی رمان چند سال پیش خوندم اسمش هستی بود تهش تا یک ماه رمان نمیخوندم انقد بد و تلخ تموم شد بگما مال پن ...

پسر مانی مشکل قلب داشت؟

پسرمتومرا جانو جهانیچه کنم جان و جهان رو💖😍
1280