2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کی بود اصلا??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

کِرمی کَرَمی کِرِمی!

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

وای خیلی گناه داره یعنی اگه اون جاریه جای فاطمه بود خوب بلد بود شوهره رو کاری کنه یه قرون به خونوادش نده ولی این خیلی سادست

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

بچه این همون کاربر فاطمه علی ۷۷ نیست؟؟؟

تمام مشخصاتش ..اسماشون.شغل همسر..سن خودش و همسر و جاری ..وکلا زمدگیش کپیه همونه😐

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
بچه این همون کاربر فاطمه علی ۷۷ نیست؟؟؟ تمام مشخصاتش ..اسماشون.شغل همسر..سن خودش و همسر و جاری ..وک ...

اره همونه

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

اها اونی که شوهرش بلیط کیش گرفته بودبراجاریش

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
بچه این همون کاربر فاطمه علی ۷۷ نیست؟؟؟ تمام مشخصاتش ..اسماشون.شغل همسر..سن خودش و همسر و جاری ..وک ...

یه نفر پرسید گفت نه اون نیستم😐

منم میگم خودشه

روزی سه مرتبه با خودت تکرار کن: هیچ کس ارزش ناراحت کردن منو نداره...
اها اونی که شوهرش بلیط کیش گرفته بودبراجاریش

ااره.اگه من حاش بودم جاریه رو کله پا میکرد م

کِرمی کَرَمی کِرِمی!

همش میتونه باشه😀

من فکر میکنم کرم باشه🐛

2706