2726

آره عزیزم

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از روزی ک وامتون آماده شد تاروز محضر یادتون میاد چقدر طول کشید؟؟

واممون تیر ماه آماده بود محضرمون افتاد شهریور

ولی یادمه تومحضر  چک رو به فروشنده دادن

همون روز آمادست

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
شرایطش چیه چقد باید بذاری تو بانک بعد چندوقت وامو بهتون دادن؟؟

۴۰ گذاشتم بعد از یک سال ۸۰ داد +۲۰ جعاله

اگه خونه انتخابی مناطق فرسوده باشه سودش کمتره ولی باید کم سال باشه

به هردو زوج هم تعلق میگیره 

این وام رو به افرادی میدن که تا حالا خونه نخریدن یا افرادی که تاحالا وام نگرفتن 

افرادی که تاحالا خونه به نامشون نبوده

مثلاً من شوهرم خونه به نامش بود بهش ندادن اون اوراق گرفت

واممون تیر ماه آماده بود محضرمون افتاد شهریور ولی یادمه تومحضر  چک رو به فروشنده دادن هم ...

چقدر دیر؟؟؟شما خودتون دیر اقدام کردین یا انقدر طول کشید.چون امروز ب ماگفتن نهایت یکماه

چقدر دیر؟؟؟شما خودتون دیر اقدام کردین یا انقدر طول کشید.چون امروز ب ماگفتن نهایت یکماه

فروشنده مدارکش حاضر نبود. وگرنه دقیقاً معادل همون روزی که حساب رو باز کردیم وام حاضر بود

فروشنده مدارکش حاضر نبود. وگرنه دقیقاً معادل همون روزی که حساب رو باز کردیم وام حاضر بود

آهان .نه ما مدارکمون آماده ست فقط تهران حساب باز کردیم الان شمال خونه خریدیم امروز انتقال دادیم  شمال حالا گفتم نهایت یکماه خداکنه طول نکشه .ممنونم ازت بابت پاسخگوییت😙😙😙

آهان .نه ما مدارکمون آماده ست فقط تهران حساب باز کردیم الان شمال خونه خریدیم امروز انتقال دادیم &nbs ...

قربونت عزیزم مبارکتون باشه 

انشاالله همه چیز اونجوری که دوست داری انجام بشه نگران نباش مهم اینه که خریدی💗💗💗

برات آرزوی بهترین ها دارم